Stand-Up: Андрій Бережко і ДРУЗІ!

4 жовтня 2019, Пт. 19:00
Marché Central Київ, Бессарабська площа, 2
від 69 грн.
від 69 грн.
Обрати квиток

Галерея

Stand-Up: Андрій Бережко і ДРУЗІ! у Києві - фото №1 Stand-Up: Андрій Бережко і ДРУЗІ! у Києві

Про подiю

Чому Варто піті на Stand-Up?

1. Сольний виступ Андрія Бережко в компанії друзів.
2. Актуальний гумор.
3. Незабутня атмосфера комедії.

«Stand-Up» – сміливі жарти від відомих українських коміків! Стендап – це сміливий та відвертий гумор про те, що відбувається з нами і навколо нас. На концерті кожен з присутніх стає частиною стендап-комедії. Коміки діляться з глядачами своїми думками та емоціями, які не залишать байдужим нікого!

4 жовтня для вас виступає:

- АНДРІЙ БЕРЕЖКО – учасник проекту «Сomedy Батл» та «Відкритого мікрофону на ТНТ», переможець проекту «Розсміши коміка» та учасник телевізійного проекту «Ліга Сміху». Та його Crazy friends:

- СВЯТОСЛАВ МАРЧЕНКО – комік, якому не сидиться на місці. Він народився в місті Городище, навчався в Черкасах, живе в Києві, а померти походу збирається в Парижі. На його рахунку безліч виступів на багатьох стендап майданчиках країни. На додачу, Святослав Марченко, пише сценарії для телевізійних гумористичних проектів України.
- СЛАВА БУ – учасник та організатор Standup_ks (Херсон) та Standup_Niko (Миколаїв), учасник телевізійного проекту «Розсміши коміка».
- ЖЕНЯ БАБКОВ – комік, який входить в топ-10 кращих коміків по версії українських фестивалів стендап-комедії: O’fest 2016, Independent stand-up festival 2016 та 2017.
- СЕРГІЙ СТЕПАНИСЬКО – магістр української філології. Лютий Народознавець, який розповідає про те, чим живе його єдине кохання – БАТЬКІВЩИНА. Переможець «Розсміши коміка», учасник телевізійного фестивалю «Ліги Сміху», автор і учасник гумористичних проектів.

Тривалість програми 1,5 години. Рекомендовано особам від 18 років.