24-pay-mark Created with Sketch.

STAND-UP: для мам, для дам і для мадам!

10 березня 2020, вт. 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 190 грн.
від 190 грн.

Галерея

Про подiю

STAND-UP: для мам, для дам і для мадам! у Києві! Чекаємо на вас 10 березня о 19:00 в CARIBBEAN club.

Ви можете придбати квитки на STAND-UP: для мам, для дам і для мадам! на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)

STAND-UP: для мам, для дам і для мадам! 10 березня, 19:00, Caribbean Club Concert Hall!

Запрошуємо на вечір, присвячений чарівним та неповторним жінкам!

Знайомі життєві ситуації, курйози, проблеми та теорії їх смішного вирішення. Все це та багато іншого на вечорі справжньої стендап-комедії!

Стендап – це сміливий та відвертий гумор про те, що відбувається з нами та навколо нас. На концерті кожен з присутніх стає частиною стендап-комедії. Коміки діляться з глядачами своїми думками та емоціями, які не залишать байдужим нікого!

1 вечір – 1 сцена – 6 супер-коміків – буде СМІШНО!

  • ІВАН ЖОРНОКЛЕЙ – киянин з амбіціями приїжджого, стендап-комік, засновник та ведучий «Ukrainian Stand-Up Agency». Іван знайомить глядачів зі стендапом і може розповісти про них те, що вони самі не знали.
  • СЕРГІЙ СТЕПАНИСЬКО – магістр української філології. Лютий народознавець, який розповідає про те, чим живе його єдине кохання – БАТЬКІВЩИНА. Переможець «Розсміши коміка», учасник телевізійного фестивалю «Ліги Сміху», автор і учасник гумористичних проєктів.
  • ВОЛОДИМИР ЄВЧУК – людина, яка відростила бороду, щоб не носити з собою паспорт. Також, Володимир, переможець проєкту «Розсміши коміка», чемпіон Рівненської «Ліги сміху» 2017 та автор гумористичних телевізійних проєктів України.
  • СВЯТОСЛАВ МАРЧЕНКО – комік, якому не сидиться на місці. Він народився в місті Городище, навчався в Черкасах, живе в Києві, а померти походу збирається в Парижі. На його рахунку безліч виступів на багатьох стендап майданчиках країни. На додачу, Святослав Марченко, пише сценарії для телевізійних гумористичних проєктів України.
  • АНДРІЙ БЕРЕЖКО – учасник проєкту «Сomedy Батл» та «Відкритого мікрофону» на «ТНТ», переможець проєкту «Розсміши коміка» та учасник телевізійного проєкту «Ліга Сміху» на телеканалі «1+1».
  • ЄВГЕНІЙ БУРАКЕВІЧ – добряк з Мінська. Отримав гран-прі Independent Stand Up Festival (Київ 2017), один із переможців міжнародного тижня стендап-комедії (Київ 2019), учасник великої сцени SPBSTANDUPFEST (Санкт-Петербург 2019).

Тривалість програми – 90 хвилин. Рекомендовано особам з 18 років.

«Ukrainian Stand-Up Agency» – серйозний підхід до смішних подій!

Схожі події

Лера Мандзюк 15.12, 21.12 Лера Мандзюк Лера Мандзюк 15.12, 21.12 Лера Мандзюк Придбати Лєра Мандзюк 24 грудня 18:00, сб Лєра Мандзюк Бровари, ТРЦ «Термінал» від 190 грн. Лєра Мандзюк Вже не хочу 24 грудня Лєра Мандзюк ТРЦ «Термінал» Придбати ЛЄРА МАНДЗЮК 18 грудня 18:00, нд ЛЄРА МАНДЗЮК Коломия , Міський палац культури Народний дім від 190 грн. ЛЄРА МАНДЗЮК Вже не хочу 18 грудня ЛЄРА МАНДЗЮК Міський палац культури Народний дім Придбати НОВОРІЧНИЙ СТЕНДАП prod. Стендап Салон 11 грудня 18:00, нд НОВОРІЧНИЙ СТЕНДАП prod. Стендап Салон Київ, Будинок архітектора від 270 грн. НОВОРІЧНИЙ СТЕНДАП prod. Стендап Салон Вже не хочу 11 грудня НОВОРІЧНИЙ СТЕНДАП prod. Стендап Салон Будинок архітектора Придбати