Stand Up Фестиваль

22 серпня 2018, Ср. 20:00
Літній театр Морвокзал Одеса, вул. Приморська, 6
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на Stand Up Фестиваль?

1. Стати учасником історичної події - першого фестивалю Stand Up Клубу.
2. Побачити кращих представників жанру і взяти участь у визначенні переможця.
3. Отримати море позитиву і нових яскравих вражень.

22 серпня в Літньому театрі на Морвокзалі пройде грандіозний Stand Up Фестиваль. Не пропустіть першу подія такого формату в історії українського Stand Up Клубу!

Цілий день своїми яскравими виступами вас будуть радувати найталановитіші коміки країни. І це ще не все: в фіналі всіх гостей чекає Гала-концерт кращих учасників фестивалю!

Для коміків Stand Up Фестиваль - прекрасна можливість взяти участь у головній події для представників жанру стендап. Після закінчення Гала-концерту всіх чекає крута вечірка. А один з коміків, за результатами виступів, буде нагороджений цінним подарунком.

Глядачі при цьому отримають масу позитивних емоцій і зможуть вплинути на результат фестивалю, визначивши найяскравіших його учасників.

Побачимося!

Схожі події

Ліга Сміху 18 листопада 19:00, Нд Ліга Сміху Театр музкомедії, Одеса від 200 грн. Ліга Сміху Вже не хочу 18 листопада Ліга Сміху Театр музкомедії Придбати Improv Live Show Improv Live Show 6 Подiй Improv Live Show 21.10 - 23.10.2018 Dizel Show 30 листопада 19:00, Пт Dizel Show Палац Україна, Київ від 300 грн. Dizel Show Вже не хочу 30 листопада Dizel Show Палац Україна Придбати Стендап Схватка у ШКАФі 25 жовтня 19:00, Чт Стендап Схватка у ШКАФі Арт-кафе "Шкаф", Одеса від 150 грн. Стендап Схватка у ШКАФі Вже не хочу 25 жовтня Стендап Схватка у ШКАФі Арт-кафе "Шкаф" Придбати