16 грудня 2019, Пн. 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 190 грн.
від 190 грн.
Обрати квиток

Галерея

STAND-UP: happy New Year у Києві - фото №1 STAND-UP: happy New Year у Києві
STAND-UP: happy New Year у Києві - фото №2 STAND-UP: happy New Year у Києві афіша
STAND-UP: happy New Year у Києві - фото №3 STAND-UP: happy New Year у Києві квитки
STAND-UP: happy New Year у Києві - фото №4 STAND-UP: happy New Year у Києві на concert.ua

Про подiю

Стендап - це сміливий і відвертий гумор про те, що відбувається з нами і навколо нас.

На концерті кожен з присутніх стає частиною стендап-комедії. Коміки діляться з глядачами своїми думками і емоціями, які не залишать байдужим нікого!

Знайомі життєві ситуації, курйози, проблеми і теорії їх смішного рішення. Все це і багато іншого на вечорі справжньої стендап-комедії! 1 вечір - 1 сцена - 6 супер-коміків - буде СМІШНО!

· Максим Кравець - справжній сімейний експерт, людина, яка одружена вже півроку і десять років. Його жарти націлені на побутові проблеми, відносини з дружиною і сім'єю. А ще Максим Кравець - фіналіст проекту «Комік на мільйон» на телеканалі «ICTV», кіноактор і кіносценарист.
· Святослав Марченко - комік, якому не сидиться на місці. Він народився в місті Городище, навчався в Черкасах, живе в Києві, а померти походу збирається в Парижі. На його рахунку безліч виступів на багатьох стендап майданчиках країни. До того ж, Святослав Марченко, пише сценарії для телевізійних гумористичних проектів України.
· Сергій Степанисько - магістр української філології. Комік, який розповідає про те, чим живе його єдина любов - БАТЬКІВЩИНА. Переможець «Розсміши коміка», учасник телевізійного фестивалю «Ліги Сміху», автор і учасник гумористичних проектів.
· Максим Коновал - переможець «Стендап Шоу» на «Новому каналі» і шоу «Розсміши коміка» на каналі «1+1».
· Андрій Бережко - учасник проекту «Сomedy Баттл» і «Відкритого мікрофона» на «ТНТ», переможець проекту «Розсміши коміка» і учасник телевізійного проекту «Ліга Сміху».
· Ведучий вечора, Іван Жорноклей - киянин з амбіціями приїжджого, стендап-комік, засновник і ведучий «Ukrainian Stand-Up Agency». Іван знайомить глядачів зі стендапом і може розповісти про них те, чого вони самі не знали.

Тривалість програми - 90 хвилин. Рекомендується особам від 18 років.

«Ukrainian Stand-Up Agency» - серйозний підхід до смішним подій!