Stand Up Клуб

21 серпня 2020, Пт. 20:00
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Stand Up Клуб в Одесі! Чекаємо на вас 2020-08-21 в 20:00 на локації Літній театр Морвокзал, Одеса.
Ви можете придбати квитки на Stand Up Клуб на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)


Пропонуємо новий формат інтелектуального відпочинку - Stand Up Клуб!

Ми зібрали кращих коміків країни для того, щоб організувати для вас вечора не просто гумору, а жартів, які засновані на реальних подіях. Особисті переживання коміків, смішні життєві ситуації і просто інтелігентне почуття гумору об'єднується в одному виступі.

  • Бекір Мамедов - кримський татарин і київський романтик. Переможець шоу «Розсміши коміка», автор Студії «Квартал 95».
  • Микола Зирянов - Один з кращих стендаперів Дніпра. У кожному дворі його вважають головним представником даного жанру. Переможець «Розсміши коміка» і учасник «Відкритого мікрофону» на ТНТ.
  • Микита Шевчук - учасник гумористичних шоу: «Розсміши коміка», «Комік на Мільйон». Учасник команди КВН «Одеські манси».
  • Денис Корабльов - прямолінійний і найчесніший. Учасник телевізійних програм «Комік на мільйон», «Стендапер» і Comedy Club Україна.
  • Настя Дерская - Переможець Розсміши Коміка, Best comedian Independent stand up festival 2019 року, кращий комік другого Stand Up фестивалю в Одесі.
  • Кирило Мазур - наймолодший учасник нового формату в дусі «STAND UP». Але його жарти давно вже у всіх в свідомості. Також з успіхом Кирило неодноразово вигравав головний приз в шоу «Розсміши коміка», учасник «Гуднайт_клуб» на «1 + 1».