Stand up на Оболоні
"Stand up на Оболоні" в Києві відбудеться 28 березня о 19:00 у DREAM yellow.
Чому варто піти на Stand up на Оболоні?
- Ульотний відпочинок для справжніх поціновувачів.
- Вечір щирого сміху та яскравих емоцій.
- Потужна підзарядка позитивом.
Stand up на Оболоні
П’ятниця – ідеальний час для гарного настрою та сміху! Запрошуємо вас провести вечір у компанії майстерних коміків, які подарують вам заряд позитиву та незабутні емоції. Беріть із собою друзів або кохану людину та готуйтеся до вечора веселощів!
Коміки:
- Сергій Степанисько.
- Саша Київський.
- Вєста Гунченко.
Ведучий:
- Ведучий - Юрій Мурашковський.
Де купити квитки на «Stand up на Оболоні» у Києві?
Придбати квитки можна на сайті Concert.ua.
Артисти
Місто – Київ (Україна)
Мова – українська
Жанр – стендап, імпровізація
Становлення коміка
Сергій Степанисько – популярний український стендап-комік, резидент клубу «Підпільний Stand Up», учасник успішних гумористичних проєктів, магістр української філології за освітою. Перше знайомство хлопця з комедією відбулося так: мати-викладачка взяла Сергія на вечір гумору, що проходив у золочівському коледжі. Подія за змістом нагадувала КВК: боротьбу за перемогу в різних конкурсах на сцені вели кілька команд. Весела музика, пісні, жарти, тепла аудиторія – вже тоді Сергію сподобався загальний настрій вечора.Прийнявши рішення спробувати себе в розважальному жанрі, Сергій Степанисько почав активно долучатися до творчих груп у школі, де навчався. В 11-му класі грав у КВК і зі вступом до університету не полишив творчості та навіть став капітаном студентської команди. В той період відбулося знайомство із коміком Антоном Тимошенком та іншими представниками українського гумору, які на той час вже мали власний стиль та визнання у широких колах. Друзі створили власний колектив, який у 2017-му році пройшов відбір до телефестивалю «Ліги Сміху».
Самостійний творчий шлях
Зрозумівши, що потенціал командних виступів себе вичерпав, Сергій вирішив розвиватися як сольний виконавець. Самостійним стендапом артист займається з 2018-го року. На той час старт кар’єри в гуморі був більш перспективним, адже кількість конкурентів була невеликою. Проте вагу харизми і таланту в досягненні популярності ніхто не відміняв. Тому Сергій почав активно розбудовувати власний стиль та розширювати армію фанатів своєї творчості.Досвід колег по творчому цеху підказав коміку, що у підкоренні ширшої аудиторії більш перспективними є виступи в рамках певних форматів та у складі гумористичних колективів. Це спонукало Сергія доєднатися до проєкту Ukrainian Stand Up Agency. Учасники ком’юніті зосередилися на просування україномовного стендапу, що дуже імпонувало Сергію Степаниську, який прагнув скоротити обсяги російськомовного контенту в інтернеті та на ТБ, натомість пожвавлюючи інтерес аудиторії до української культури та гумору.
Співпраця з іншими колективами коміків була не єдиним інструментом розвитку гумористичної кар’єри. Сергій пробував себе в популярних телешоу, одним з яких було «Розсміши коміка». Сучасна зірка стендапу програв на першій хвилині. Було іще декілька спроб, проте вони мали на меті радше задовольнити самолюбство Сергія, аніж посилити популярність артиста. А гроші, зароблені в проєкті вже під час повномасштабного вторгнення, пішли на потреби військових.
Серед важливих засобів на шляху до успіху Сергій Степанисько виокремлює активність в інтернет-просторі. Створення та просування контенту в ютубі, інстаграмі, тіктоці працює на ширшу аудиторію. Адже чекати визнання на всю країну після концерту для кількох десятків глядачів, навіть з класним та актуальним матеріалом, – наївно. І перспектива масштабних гастрольних турне відкривається артистові завдяки наполегливій та методичній праці.
Роль філологічної освіти в кар’єрі стендапера
Сергій Степанисько є магістром української філології. Отриманий багаж знань та досвід, за словами коміка, навчили артиста думати та аналізувати великі масиви інформації. Не дивно, що саме філологічні теми посідають важливе місце в матеріалі коміка. Серед іншого Сергій Степанисько жартує про:- стосунки у сфері українського стендапу;
- власне становлення у жанрі комедії;
- тривожність та походи до психотерапевта;
- зашквари в соцмережах та багато іншого.
- про мобілізацію в негативному ключі;
- про досвід військових – без їхнього особистого дозволу;
- про росіян – якщо це применшує відчуття загрози від ворога (на думку Сергія, подібні жарти нівелюють заслуги наших оборонців);
- расизм, сексизм, жорстокість.
Українська стендаперка.
Український телеведучий, гуморист.