Подію скасовано

StandUp на трьох: Urban bar

26 березня 2020, Чт. 19:30
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу:

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію скасовано.

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.
Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0


Ми Продовжуємо серію вечірок під кодовою назв "На трьох". Це такий формат стендап, де три коміка віступають по 20 хвилин з перевіренім матеріалом та презентують новий.

Цього разу вас чекають зовсім Нові лица та один з головних зірок Одеської стендап комедії:

Віталій Жавнерчік
Андрій Волочан
Андрій Коваленко

Віталій - рок музикант, Андрій Волочан - аніматор-фрілансер, а Андрій Коваленко - хіп-хоп танцюрист та викладач китайської мови в одній з шкіл Одеси. Ві бачите, Наскільки Різні хлопці віступатімуть 23-го березня. Тож, на вас чекатімуть дуже Різні погляди на життя, но всі однаково максимально наповнені гумором та комедією!

Ведучий - найяскравіщій комік Одеси, переможець шоу "Розсміші коміка" на телеканалі 1 + 1 - Ярослав Тітаренко!

До найсмішнішої зустрічі в Urban Bar, Успенська 44!Схожі події

Підпільний Стендап: на даху Кооператив 14 серпня 19:30, Пт Підпільний Стендап: на даху Кооператив Київ, kooperativ від 299 грн. Підпільний Стендап: на даху Кооператив Вже не хочу 14 серпня Підпільний Стендап: на даху Кооператив kooperativ Придбати Вечірній квартал. Закриття літнього сезону 2020 03 вересня 20:00, Чт Вечірній квартал. Закриття літнього сезону 2020 Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 500 грн. Вечірній квартал. Закриття літнього сезону 2020 Вже не хочу 03 вересня Вечірній квартал. Закриття літнього сезону 2020 Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати Лесь Подерв'янський. Читання просто неба 21 серпня 19:00, Пт Лесь Подерв'янський. Читання просто неба Львів, !FESTrepublic від 320 грн. Лесь Подерв'янський. Читання просто неба Вже не хочу 21 серпня Лесь Подерв'янський. Читання просто неба !FESTrepublic Придбати Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» 2 Події Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» 15.08 - 28.08.2020