STAND UP. слава Комісаренко

4 серпня 2019, Нд. 20:00
Зелений театр Одеса, парк ім. Тараса Шевченко
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на Великий Stand Up?

1. Резидент Великого Stand Up від Comedy Club Production
2. Гумор, який не знає обмежень
3. Ви зможете розслабитися, посміятися від душі і отримати приємні спогади

Білоруський комік Слава Комісаренко є одним з топових і затребуваних стендап-артистів.

Stand Up шоу - це гумор, який не знає обмежень, і іронічні монологи про себе, навколишньої дійсності і насущні проблеми, які близькі всім нам. В Україні стендап активно розвивається, і в цей раз приїжджають одні з найвідоміших стендаперов на території всього СНД.

СЛАВА КОМІСАРЕНКО - один з найсильніших білоруських гумористів сучасності. Він дуже швидко отримав популярність і став одним з головних резидентів проекту STAND UP від Comedy Club Production. Двометровий блондин найчастіше розповідає про своїх друзів, знайомих, а також відносинах зі своєю коханою дівчиною. З одного боку, ці номери схожі на звичайні роздуми звичайної людини. Але спостережливість цього хлопця і вміння нетривіально подивитися на ситуацію роблять ці монологи по-справжньому смішними.

. При підготовці програм він ставить завдання не тільки повеселити публіку, а й обговорити серйозні і важливі теми. Він хоче, щоб на його виступах людям було і смішно, і цікаво. І ви здивуєтеся, наскільки багатий і якісний у Слави Комісаренко гумористичний арсенал.