STAND UP. слава Комісаренко

4 серпня 2019, Нд. 20:00
Зелений театр Одеса, парк ім. Тараса Шевченко
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Чому варто піти на Великий Stand Up?

1. Резидент Великого Stand Up від Comedy Club Production
2. Гумор, який не знає обмежень
3. Ви зможете розслабитися, посміятися від душі і отримати приємні спогади

Білоруський комік Слава Комісаренко є одним з топових і затребуваних стендап-артистів.

Stand Up шоу - це гумор, який не знає обмежень, і іронічні монологи про себе, навколишньої дійсності і насущні проблеми, які близькі всім нам. В Україні стендап активно розвивається, і в цей раз приїжджають одні з найвідоміших стендаперов на території всього СНД.

СЛАВА КОМІСАРЕНКО - один з найсильніших білоруських гумористів сучасності. Він дуже швидко отримав популярність і став одним з головних резидентів проекту STAND UP від Comedy Club Production. Двометровий блондин найчастіше розповідає про своїх друзів, знайомих, а також відносинах зі своєю коханою дівчиною. З одного боку, ці номери схожі на звичайні роздуми звичайної людини. Але спостережливість цього хлопця і вміння нетривіально подивитися на ситуацію роблять ці монологи по-справжньому смішними.

. При підготовці програм він ставить завдання не тільки повеселити публіку, а й обговорити серйозні і важливі теми. Він хоче, щоб на його виступах людям було і смішно, і цікаво. І ви здивуєтеся, наскільки багатий і якісний у Слави Комісаренко гумористичний арсенал.

Схожі події

«Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової 14 березня 19:00, Сб «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової Київ, Будинок Кіно від 300 грн. «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової Вже не хочу 14 березня «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової Будинок Кіно Придбати Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день 14 березня 19:00, Сб Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Одеса, Український театр від 180 грн. Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Вже не хочу 14 березня Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Український театр Придбати Лесь Подерв'янський 19 березня 19:00, Чт Лесь Подерв'янський Київ, Центральний будинок офіцерів від 250 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 19 березня Лесь Подерв'янський Центральний будинок офіцерів Придбати Stand Up / Стендап на Трьох 23 лютого 20:00, Нд Stand Up / Стендап на Трьох Київ, Сундук Паб від 140 грн. Stand Up / Стендап на Трьох Вже не хочу 23 лютого Stand Up / Стендап на Трьох Сундук Паб Придбати