Stand Up в Ірпені

19 травня 2019, Нд. 20:00
Паб Ёрш Ірпінь , Слов'янська, 35, 08200
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Stand Up в Ірпені в Ірпені - фото №1 Stand Up в Ірпені в Ірпені
Stand Up в Ірпені в Ірпені - фото №2 Stand Up в Ірпені в Ірпені афіша
Stand Up в Ірпені в Ірпені - фото №3 Stand Up в Ірпені в Ірпені квитки

Про подiю

Чому варто піти на Stand Up в Ірпені?

1. Це смішно.
2. Це життєво.
3. Це заряджає.

Стендап шоу в пабі "Йорш" стає вже традицією. Раз в три тижні ми приїжджаємо туди, щоб дати дві години справжньої стендап комедії.

Цього разу виступатимуть:

Денис Дума - мабуть самий відвертий і народний стендап комік. Переможець першого міжнародного стендап фестивалю. Вже 4 роки в стендап. Виступає на всіх можливих майданчиках Києва і не тільки. В цьому році побував в 5 містах зі своїм сольним стендап концертом. Його стендап нагадує душевна розмова з одним на кухні.

Сергій Чирков - резидент клубу "Підпільний стендап". Переможець 3-го Міжнародного стендап фестивалю. Володар премії "кращий перфоменс". У стендап три роки. Жартує про все: відносини, побут, робота, і т.п.

Євген Євсюков - молода висхідна стендап зірка. У стендап не так давно, але рівень і якість його матеріалу не поступається двом попереднім. Нереально смішний хлопчина. Відрізняється гостротою розуму, нестандартним мисленням.

Якщо є бажання, можливості, і необхідність в тому, щоб добре провести вечір:

- поржати;
- зводити кудись свого хлопця / дівчину / колектив;
- самому розвіятися, і зацінити хороший stand up;

або ж ти просто наш ПОСТІЙНИЙ - приходьте, буде весело, смішно Буде випити - закусити. І буде, що розповісти друзям - передплатникам.

До зустрічі на стендап.

Всім добра.

Схожі події

Bacardi Dance Floor: Peggy Gou 04 жовтня 22:00, Пт Bacardi Dance Floor: Peggy Gou Київ, M82 від 500 грн. Bacardi Dance Floor: Peggy Gou Вже не хочу 04 жовтня Bacardi Dance Floor: Peggy Gou M82 Придбати KISS FM BIRTHDAY XVII 02 листопада 21:00, Сб KISS FM BIRTHDAY XVII Київ, StereoPlaza Вже не хочу 02 листопада KISS FM BIRTHDAY XVII StereoPlaza Придбати Відкриття сезону. Feduk 28 вересня 21:00, Сб Відкриття сезону. Feduk Одеса, Ночной клуб Jennifer Club від 400 грн. Відкриття сезону. Feduk Вже не хочу 28 вересня Відкриття сезону. Feduk Ночной клуб Jennifer Club Придбати