Старомодна комедія 12+

16 листопада 2018, Пт. 19:00
Київський драматичний театр на Подолі Київ, Андріївський узвіз, 20-Б
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Будь-який вік покоряється коханню. З цим висловом погодяться мабуть все. При чому, що в 20, що в 40, що в 60 ця любов може бути яскравою, справжньою і змітає все на своєму шляху.

"Старомодна комедія" - це класична мелодрама часів СРСР. Одна епоха змінює іншу, речі втрачають свої назви і набувають нові, а людина так залишається назавжди самим собою. Написана понад 40 років тому п'єса - більш ніж актуальна і сьогодні. І історія зароджуються почуттів двох самотніх і літніх людей здатна схвилювати глядача все з тієї ж силою. Тим більше, коли ця історія розказана акторами театру сучасно і талановито.

Пристойний санаторій на березі Балтійського моря з чінним розпорядком дня і налагодженої дисципліною. Але його звичний уклад раптом починає порушувати новоприбула мила і незвичайна жінка, по професії касирка цирку.

Головний лікар намагається налагодити життя установи, роблячи недисциплінованій пацієнтці попередження. Однак незабаром чоловік починає розуміти, що відчуває до недбайливої жінці почуття, зовсім далеке від роздратування. Так зароджується любов цих двох ...

П'єса "Старомодна комедія" була написана драматургом Олексія Арбузова ще в 1975 році. А вже через 3 роки по ній був зняти однойменний фільм з Алісою Фрейндліх і Ігорем Владіміровим в головних ролях. Колектив "Театральній вітальні" вдихнув нове життя в цю історію.

Тривалість ліричної комедії - 1 година 40 хвилин (без антракту).

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 5 Подiй Німецький цирк Black and White 19.04 - 21.04.2019 Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Кармен 20 квітня 18:30, Сб Кармен Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Кармен Вже не хочу 20 квітня Кармен Одеський театр Опери та Балету Придбати Балет Жизель з Катериною Кухар 20 квітня 19:00, Сб Балет Жизель з Катериною Кухар Київ, Національна опера України від 150 грн. Балет Жизель з Катериною Кухар Вже не хочу 20 квітня Балет Жизель з Катериною Кухар Національна опера України Придбати