4 квітня 2020, Сб. 19:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 750 грн.
від 750 грн.
Обрати квиток

Галерея

Starset у Києві - фото №1 picture

Про подiю

Чому варто відвідати концерт Starset?

1. Почути вперше новий альбом
2. Стати свідком безпрецедентного космічного шоу
3. Насолодитися магією старих хітів.

Медіа-візіонери, гурт STARSET проклав унікальний шлях концептуальної та візуальної рок-музики.

Вони розповідають історії, сплітаючи вигадливий наратив за допомогою різних медіа. Вони заново винайшли концепцію справді імерсивного шоу. З виходом нового альбому у вересні 2019 вони починають свою нову еру, і Київ стане її частиною.

Дата і місце: 4 квітня 2020, клуб Atlas.

На чолі з енігматичним аудіо-алхіміком Дастіном Бейтсом, гурт визначив свою місію: подарувати своїм фанам подорож, зробити їх її частиною. Не лише через музику, а й через відео, доповнену реальність прямо на концертах, графічні новели Marvel та онлайн-світ, стираючи межі між науковими фактами та вигадкою. Воно й не дивно – адже Дастін має ступінь кандидата наук електротехнічної промисловості, і успішно втілює всі свої наукові фантазії в музиці.

Гурт заснований у 2013 році, і відтоді зі швидкістю світла завоювала серця слухачів глибокими науково-фантастичними текстами, позаземними мелодіями та атмосферним візуально-магічним перформансом. Дебютна платівка STARSET під назвою Transmissions стала знаковою, злетівши в музичну стратосферу завдяки синглу My Demons – він протримався в рок-чартах 43 тижні. Такий рекорд побити дуже складно. Гурт продав понад півмільйона копій примірників Transmissions та другого альбому Vessels. Кількість стрімів по всьому світу сягає понад 100 мільйонів, а переглядів на YouTube – понад 1,4 мільярди. Це не може не вражати!

Уже наступної весни ми станемо свідками безпрецедентного космічного шоу STARSET в Києві.

Також гурт Starset підготували для своїх фанатів VIP-пакети. Детальніше ТУТ