18 вересня 2019, Ср. 19:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 1200 грн.
від 1200 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Static X?

1. Возз'єднання культової команди неможливо пропустити!
2. Гурт презентує в Києві нову платівку Project Regeneration.
3. Вшанувати пам’ять Вейна Статіка та відзначити 20 річницю дебютника.

Static X виступлять у Києві в рамках туру пам'яті Вейна Статіка.

У жовтні 2018 року Static X оголосили про те, що возз'єднують гурт, щоб поїхати в тур, присвячений пам'яті покійного вокаліста Вейна Статіка. У турі гурт презентує свою нову платівку Project Regeneration, що вийде у першій половині 2019 року, а також відзначить 20 річницю свого дебютника Wisconsin Death Trip. Наразі колектив складається з оригінальних учасників – Тоні Кампоса, Кена Джея, Коічі Фукуда – та запрошеного вокаліста.

Виступ у Києві відбудеться 18 вересня у клубі Atlas.

Гурт Static X сформувався у 1994 році в Лос-Анджелесі довкола вокаліста Вейна Статіка та барабанщика Кена Джея. Славу гурту приніс альбом Wisconsin Death Trip у 1999 році, влучно потрапивши у хвилю ню-металу кінця 90-х і отримавши статус платинового у США. Після цього гурт випустив ще п'ять успішних альбомів.

У 2001 році вийшов другий альбом гурту, Machine, що став найбільш продаваним альбомом гурту (після дебютної платівки). Наступного року до Static X звернувся Джонатан Девіс із Korn. Він був відповідальним за саундтрек до стрічки «Королева проклятих» і запросив Вейна Статіка співати одну з написаних ним пісень. У 2007 році гурт зіграв на головній сцені Ozzfest.

Після смерті засновника та фронтмена гурту Вейна Статіка у 2014 році гурт призупинив діяльність. Однак у 2018 році Тоні Кампос оголосив про плани повернутися до роботи з оригінальними учасниками Кеном Джеєм та Коічі Фукудою, щоб випустити разом альбом, на якому будуть використані оригінальні записи вокаліста Вейна Статіка, а також візьмуть участь запрошені вокалісти – Девід Дрейман (Disturbed), Айвен Муді (Five Finger Death Punch), Дез Фафара (DevilDriver), Бертон Сі Белл (Fear Factory), Ел Джоргенсен, Едсел Доуп (Dope) та інші.

Схожі події

Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати Lenny Kravitz 13 червня 19:00, Сб Lenny Kravitz Київ, Палац спорту від 1590 грн. Lenny Kravitz Вже не хочу 13 червня Lenny Kravitz Палац спорту Придбати