18 вересня 2019, Ср. 19:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 990 грн.
від 990 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на концерт Static X?

1. Возз'єднання культової команди неможливо пропустити!
2. Гурт презентує в Києві нову платівку Project Regeneration.
3. Вшанувати пам’ять Вейна Статіка та відзначити 20 річницю дебютника.

Static X виступлять у Києві в рамках туру пам'яті Вейна Статіка.

У жовтні 2018 року Static X оголосили про те, що возз'єднують гурт, щоб поїхати в тур, присвячений пам'яті покійного вокаліста Вейна Статіка. У турі гурт презентує свою нову платівку Project Regeneration, що вийде у першій половині 2019 року, а також відзначить 20 річницю свого дебютника Wisconsin Death Trip. Наразі колектив складається з оригінальних учасників – Тоні Кампоса, Кена Джея, Коічі Фукуда – та запрошеного вокаліста.

Виступ у Києві відбудеться 18 вересня у клубі Atlas.

Гурт Static X сформувався у 1994 році в Лос-Анджелесі довкола вокаліста Вейна Статіка та барабанщика Кена Джея. Славу гурту приніс альбом Wisconsin Death Trip у 1999 році, влучно потрапивши у хвилю ню-металу кінця 90-х і отримавши статус платинового у США. Після цього гурт випустив ще п'ять успішних альбомів.

У 2001 році вийшов другий альбом гурту, Machine, що став найбільш продаваним альбомом гурту (після дебютної платівки). Наступного року до Static X звернувся Джонатан Девіс із Korn. Він був відповідальним за саундтрек до стрічки «Королева проклятих» і запросив Вейна Статіка співати одну з написаних ним пісень. У 2007 році гурт зіграв на головній сцені Ozzfest.

Після смерті засновника та фронтмена гурту Вейна Статіка у 2014 році гурт призупинив діяльність. Однак у 2018 році Тоні Кампос оголосив про плани повернутися до роботи з оригінальними учасниками Кеном Джеєм та Коічі Фукудою, щоб випустити разом альбом, на якому будуть використані оригінальні записи вокаліста Вейна Статіка, а також візьмуть участь запрошені вокалісти – Девід Дрейман (Disturbed), Айвен Муді (Five Finger Death Punch), Дез Фафара (DevilDriver), Бертон Сі Белл (Fear Factory), Ел Джоргенсен, Едсел Доуп (Dope) та інші.