25 червня 2018, Пн. 21:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 790 грн.
від 790 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Steel Panther?

1. Найяскравіші й епатажні хлопці світової рок-сцени.
2. Подорож у гучні, вибухові і шалені 80-ті.
3. Вечір, коли можна забути про правила й піти у відрив.

25 червня в клубі Atlas - скандальні й епатажні Steel Panther! Це потрібно пережити!

Всесвітньо відома глем-банда вперше приїжджає в Україну, щоб перекинути місток із сучасної епохи до вибухових 80-х. А інакше просто неможливо пояснити весь той антураж, який оточує цих навіжених на сцені і в житті. Якщо одяг, то - рваний. Якщо колір волосся - то пофарбований максимально яскраво.

І ось ці хлопці в шкіряних штанях із клепаними поясами дивляться на тебе крізь вії, покриті водостійкою тушшю, і ти розумієш, що на тебе чекає щось невимовне! Але як би смішно не звучало все вищесказане, у Steel Panther усе більш ніж серйозно. Невідступно слідуючи канонам майстрів пародії Spinal Tap, веселий квартет збиває з ніг оглушливими барабанами, проникає в саму душу довгими гітарними соло і сипле абсолютно неполіткоректними текстами. Цей баланс на межі скудо і дотепності - і є фірмова «фішка» Steel Panther!

Але круте звучання - це ще не всі особливості групи. Як вам той факт, що кліпи майстрів епатажу можна побачити на PornHub, а тур групі може організувати порностудія? При цьому хлопці товаришують із Nickelback, Avenged Sevenfold і Stone Sour.

До зустрічі!

Схожі події

Enrique Iglesias Enrique Iglesias 2 Події Enrique Iglesias 30.09 - 30.09.2018 Till Lindemann 01 грудня 20:00, Сб Till Lindemann ATLAS, Київ від 1550 грн. Till Lindemann Вже не хочу 01 грудня Till Lindemann ATLAS Придбати TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR 30 січня 19:00, Ср TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Палац Спорту, Київ від 1090 грн. TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Вже не хочу 30 січня TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Палац Спорту Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 499 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати