31 жовтня 2019, Чт. 20:00
Freedom Hall Київ, вул. Фрунзе, 134
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Що таке Stand Up? Впевнені, що цим питанням ви задавалися вже давно. Але відповідь, ймовірно, так і не отримали. А якщо і отримали, то, можливо, він не зовсім вірний.

А адже жити з нерозумінням - це не найкращий варіант. Що ж ми пропонуємо?

Дуже просто! У цей вечір на сцену вийдуть ті, хто розгадали відповідь. Ті, хто знають все про гумор. Ті, хто смішать. Ті, хто розривають зали (так-так, вони такі).

Ну і ви зможете нарешті зрозуміти, що ж таке цей Stand Up!

Розривають зал цього вечора:

Юрій Кірдун - стендап-комік з Мінська. Переможець «Розсміши коміка», учасник фестивалю стендапа від ТНТ. Дотримуючись давньої білоруської традиції - це опис не змінюється вже 25 років.

Ілля Аксельрод - ізраїльський стендап-комік, вже підкоряв українські сцени. Правдиві історії про життя в Ізраїлі, євреїв, сім'ї, євреїв в сім'ї і різниця менталітетів - основа стендапа Іллі.

Ілля Аксельрод - двічі фіналіст Comedy Battle на ТНТ, тричі переможець «Розсміши коміка», провідний Comedy Club Israel, а ще у нього є багато дипломів і нагород зі школи.

Схожі події

Ліга Сміху. 29 грудня 19:00, Нд Ліга Сміху. Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 200 грн. Ліга Сміху. Вже не хочу 29 грудня Ліга Сміху. Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Світ очима Воробушка 15 грудня 19:00, Нд Світ очима Воробушка Дніпро, Дніпровський академічний театр драми і комедії від 100 грн. Світ очима Воробушка Вже не хочу 15 грудня Світ очима Воробушка Дніпровський академічний театр драми і комедії Придбати LADIES’ NIGHT. Kyiv style 18 грудня 19:00, Ср LADIES’ NIGHT. Kyiv style Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 289 грн. LADIES’ NIGHT. Kyiv style Вже не хочу 18 грудня LADIES’ NIGHT. Kyiv style МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Підпільний стендап: XL. НОВОРІЧНИЙ ВИПУСК 20 грудня 20:00, Пт Підпільний стендап: XL. НОВОРІЧНИЙ ВИПУСК Київ, Будинок Кіно від 150 грн. Підпільний стендап: XL. НОВОРІЧНИЙ ВИПУСК Вже не хочу 20 грудня Підпільний стендап: XL. НОВОРІЧНИЙ ВИПУСК Будинок Кіно Придбати