Перша Україномовна Стендап Комедія

7 червня 2019, Пт. 19:00
від 99 грн.
від 99 грн.

Галерея

Перша Україномовна Стендап Комедія у Києві - фото №1 Перша Україномовна Стендап Комедія у Києві
Перша Україномовна Стендап Комедія у Києві - фото №2 Перша Україномовна Стендап Комедія у Києві афіша
Перша Україномовна Стендап Комедія у Києві - фото №3 Перша Україномовна Стендап Комедія у Києві квитки

Про подiю

Перша Україномовна Стендап Комедія – це новий крок українського стендапу, свіжий подих стендап-комедії рідною мовою, в якій кожен впізнає себе!

Стендап – це сміливий та відвертий гумор про те, що відбувається з нами і навколо нас. На концерті кожен з присутніх стає частиною стендап-комедії. Коміки діляться з глядачами своїми думками та емоціями, які не залишать байдужим нікого!

Перша Україномовна Стендап Комедія – НОВА ПРОГРАМА!

• ІВАН ЖОРНОКЛЕЙ – киянин з амбіціями приїжджого, стендап-комік, засновник та ведучий «Ukrainian Stand-Up Agency». Іван знайомить глядачів зі стендапом і може розповісти про них те, що вони самі не знали.
• МАКСИМ КРАВЕЦЬ – справжній сімейний експерт, людина, яка одружена вже півроку і десять років. Його жарти націлені на побутові проблеми, взаємовідносини з жінкою та родиною. А ще Максим – фіналіст проекту «Комік на мільйон» на телеканалі «ICTV», автор та актор гумористичного проекту «#шоуюри» на телеканалі «1+1», кіноактор та кіносценарист.
• СВЯТОСЛАВ МАРЧЕНКО – комік, якому не сидиться на місці. Він народився в місті Городище, навчався в Черкасах, живе в Києві, а померти походу збирається в Парижі. На його рахунку безліч виступів на багатьох стендап майданчиках країни. На додачу, Святослав Марченко, пише сценарії для телевізійних гумористичних проектів України.
• ВОЛОДИМИР ЄВЧУК – людина, яка відростила бороду, щоб не носити з собою паспорт. Також, Володимир, переможець проекту «Розсміши коміка», чемпіон Рівненської «Ліги сміху» 2017 та автор гумористичних телевізійних проектів України.
• СЕРГІЙ СТЕПАНИСЬКО – магістр української філології. Лютий Народознавець, який розповідає про те, чим живе його єдине кохання – БАТЬКІВЩИНА. Переможець «Розсміши коміка», учасник телевізійного фестивалю «Ліги Сміху», автор і учасник гумористичних проектів.

Чекаємо вас на Першій Україномовній Стендап Комедії від Івана Жорноклея, Максима Кравця, Святослава Марченка, Володимира Євчука та Сергія Степанисько!

Тривалість програми 1,5 години. Шоу-програма представлена українською мовою. Рекомендовано особам від 18 років.

Після концерту на вас чекає – Святкова ДИСКОТЕКА:
• Спілкування з коміками;
• Імпровізація;
• Настільні ігри;
• Танці;
• Спеціальне меню на бар та кухню.

«Ukrainian Stand-Up Agency» – серйозний підхід до смішних подій!

Інші дати

Перша Україномовна Стендап Комедія

25 жовтня 2019 19:00

Київський драматичний театр "Браво", Київ

Перейти до опису
від 100 грн.

Перша Україномовна Стендап Комедія

29 листопада 2019 19:00

Київський драматичний театр "Браво", Київ

Перейти до опису
від 100 грн.

Перша Україномовна Стендап Комедія

27 грудня 2019 19:00

Київський драматичний театр "Браво", Київ

Перейти до опису
від 100 грн.

Схожі події

Vivienne Mort 14 травня 19:00, Чт Vivienne Mort Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 420 грн. Vivienne Mort Вже не хочу 14 травня Vivienne Mort МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати HammAli & Navai 29 листопада 20:00, Пт HammAli & Navai Київ, StereoPlaza від 699 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 29 листопада HammAli & Navai StereoPlaza Придбати JAH KHALIB 08 листопада 19:00, Пт JAH KHALIB Київ, Палац спорту від 490 грн. JAH KHALIB Вже не хочу 08 листопада JAH KHALIB Палац спорту Придбати БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту від 499 грн. БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати