Стендап концерт. Жогло & Дзюнько
АГОВ, ЛЮБИТЕЛІ СТЕНДАПУ! Готові качати зал разом із харизматичними коміками країни?!
ВОЛОДИМИР ЖОГЛО та ВАДИМ ДЗЮНЬКО У Борисполі!
СТЕНДАП, ЯКИЙ ТИ НЕ ЗАБУДЕШ! Коміки, що заряджають настрій, розривають зал своїми жартами і точно знають, як зробити так, щоб ваш вечір став НАЙЯСКРАВІШИМ спогадом!
Володимир Жогло — учасник проєкту «Культурна Оборона», «Те Саме Шоу», у минулому — «Вар’яти». Ведучий «Солов’їне шоу», «Кубок ностальгії», «Територіальна освіта». Жартує на сімейно-побутові теми та є майстром самоіронії і точно знає чим вас розсмішити!
Вадим Дзюнько — учасник проєкту «Культурна Оборона», харизматичний комік, який майстерно обжартовує свої перемоги і невдачі! Веселий хлопчина, який присвячує свій час не лише стендапу, але й написанню таких хітів, як «Осінь створена для нас» та «Босими ногами».
- Тільки найкращі жарти та найсмішніші історії
- Ніякої цензури – лише чесний, життєвий і мегавеселий гумор!
ВІДКЛАДАЙТЕ ВСІ СПРАВИ ТА БРОНЮЙТЕ КВИТКИ! ТАКЕ НЕ МОЖНА ПРОПУСТИТИ!
Вікове обмеження: 16+
Артисти
Місце народження – смт Квасилів (Україна)
Мова – українська
Діяльність – стендап комік, подкастер
Творчий шлях
Вадим Дзюнько – український стендап комік, резидент STAND UP Battle Club. Широку популярність і визнання здобув протягом кількох останніх років, коли зросла зацікавленість в українській культурі і вітчизняний стендап став стрімко набирати обертів. Хоча свій шлях в індустрії комедії артист розпочав ще у 2016 році. Пізніше Вадим приєднався до розважальної програми на радіостанції «FM Галичина». Незабаром після початку повномасштабної війни комік разом із колегами зі Stand Up Battle Club започаткували проєкт «Культурна оборона». У рамках актуальної ініціативи стендап-коміки проводять двогодинні виступи, запрошуючи відомих гостей та з гумором коментуючи події. Серед головних цілей – збір коштів для підтримки української армії. Завдяки проєкту канал гумористів стрімко набирає популярності, а кількість підписників майже втричі зросла.У ранковому розважальному шоу на радіо Вадим Дзюнько працював протягом року. У репертуарі проєкту була рубрика «Гороскопи», в межах якої гуморист створював жартівливі передбачення для кожного знаку зодіаку. Але з початком великої війни артист зрозумів, що більше не може просто приходити до студії і як раніше вести бесіди на різні загальні теми. І оскільки Вадим був переконаний, що може більше сприяти успіху проєкту «Культурна оборона», вирішив залишити роботу на радіостанції.
В якості подкастера Вадим Дзюнько бере інтерв’ю у лідерів думок, відомих медійних особистостей. Ведучий насолоджується розмовою з гостями, адже любить бачити, як змінюється емоційний стан людини після спілкування з ним. На думку Вадима, цей процес нагадує сеанс психотерапії. Оскільки легкі й невимушені питання створюють атмосферу відкритості, сприяючи щирості співрозмовника. За словами подкастера, саме через простоту запитань людина виявляє себе набагато глибше. Навіть якщо це здається парадоксальним.
Стиль та розвиток коміка
Робота в медіа пішла Вадиму на користь. Гуморист згадує, що раніше імпровізувати було значно складніше. Комік відчував, що має потенціал. Проте через нестачу досвіду та невпевненість у власних силах його виступи не завжди підкорювали серця фанатів комедії. Одна із невдалих спроб імпровізувати пов’язана з виступом у Галицькій лізі КВК на сцені львівського Центру Довженка. Вадим тоді навіть ухвалив рішення завершити із творчістю. Проте згодом, накопичивши досвід і практичні навички, помітно вдосконалився. Вадим виробив самобутній стиль, розкрив аудиторії яскраву харизму та закріпився у гумористичному жанрі.Сьогодні стендап є основним видом діяльності артиста. Дзюнько дає сольні концерти у Львові та виходить на сцени інших міст в рамках турне з колективом колег-коміків. «Культурну оборону» гуморист вважає саме тим проєктом, який має місце в сучасних українських реаліях. Адже якщо жартувати зараз, то з користю для армії та народу. В рамках популярного формату Вадим весело обігрує власні перемоги та поразки.
Соціальна активність
Формат випусків «Культурної оборони» передбачає організацію колективних зборів коштів для підтримки ЗСУ. Проте, зазначає Вадим, аудиторія завжди віддає перевагу конкретним цілям. Це може бути збір коштів для придбання автомобіля, дронів, амуніції тощо. Якщо суми не достатньо, організовують додатковий збір. Але переважно необхідне купують одразу, щоб задовольнити нагальну потребу. Продюсер «Культурної оборони» запропонував застосовати методи заохочення донатів. Це зазвичай призи. Так одного разу відбувся розіграш футболки гравця клубу «Реал Мадрид» Едена Азара із підписами футболістів. Ексклюзивні речі зазвичай спонукають людей робити великі внески. Наприклад, неабиякий інтерес викликали рукавички Олександра Усика, отримані одразу після бою з Ентоні Джошуа.Цікаві факти про артиста:
- талановитий гуморист реалізується не лише у стендапі. В репертуарі виконавця власних жартів з’являються і пісні. Серед них – хіти «Осінь створена для нас» та «Босими ногами»;
- на питання про те, чого йому бракує у творчості, Вадим відповідає: агресії;
- табуйовані теми для стендапу Вадима – війна, смерть та релігія.
Ураїнський стендап комік
Інші заходи за участю артистів