24-pay-mark Created with Sketch.

Підпільний Стендап на Даху Kooperativ

19 травня 2024, нд. 18:30-20:30
Kooperativ Київ, вулиця Січових Стрільців, 23A
від 450 ₴
від 450 ₴

Про подiю

Чому варто піти на «Підпільний стендап на даху KOOPERATIV» у Києві?

  1. Улюблений стендап-проєкт киян.
  2. Сміливі й талановиті автори на сцені.
  3. Найприємніше завершення робочого тижня.

StandUp «Підпільний стендап на даху KOOPERATIV» у Києві

Популярний гумористичний проєкт «Підпільний стендап» запрошує на вечір яскравої української комедії. Ваш класний настрій створюватимуть:

  • Антон Тимошенко. Абсолютний переможець «Розсміши коміка», сценарист проекту «Телебачення Торонто» і ще безлічі популярних програм.
  • Василь Байдак. 33 роки життя. 11 років в стендап-комедії. 21 рік без стендап-комедії. А куди ж подівся ще один рік? Він пішов на те, аби придумати щось цікаве в описі до себе. наче вийшло.
  • Лана Чубаха. (Іноді) музична комікеса, самопроголошена інфлюенсерка,тіктокериня.
  • Сергій Степанисько.Магістр української філології, близько 10років у комедії, хоча йпрацює в IT. Постійнийучасник підпільних стендап-концертів, відеорілсів та LinkedIn.
  • Олександр Качура. Імператор Китаю, каскадер Джекі Чана, починав свою карʼєру, виступаючи в клубах Гонконгу та Шеньженю.

Вечір актуального і дотепного гумору на Терасі Bel Etage

19 травня на вас чекає комплексне задоволення. Адже в яскравій події поєднаються затишна локація в самому центрі столиці, оксамитове тепло вересневого вечора та вишуканий гумор від найкращих артистів. Давно мріяли щиро посміятися та поповнити запаси позитиву? – То обов’язково приходьте!

Для бійців ЗСУ та ТРО вхід безкоштовний (за попереднім записом в інстаграм @undergroundstandupkyiv).
Мова заходу – українська.
20% від зібраних коштів буде передано на потреби ЗСУ. До зустрічі!

Де купити квитки на «Підпільний стендап на даху KOOPERATIV» у Києві?

Щоб оформити витки онлайн, скористайтеся простим та надійним сервісом Concert.ua.

Артисти

Схожі події

Стендап Смішна Сімка 15 червня 16:30, сб Стендап Смішна Сімка Київ, Бочка PUB від 150 ₴ Стендап Смішна Сімка Вже не хочу 15 червня Стендап Смішна Сімка Бочка PUB Придбати Стендап Алла Волкова Сольний Концерт 15 червня 18:00, сб Стендап Алла Волкова Сольний Концерт Луцьк, Палац Культури від 300 ₴ Стендап Алла Волкова Сольний Концерт Вже не хочу 15 червня Стендап Алла Волкова Сольний Концерт Палац Культури Придбати СТЕНДАП в Дороті Паб 15 червня 18:00, сб СТЕНДАП в Дороті Паб Київ, Dorothy pub від 300 ₴ СТЕНДАП в Дороті Паб Вже не хочу 15 червня СТЕНДАП в Дороті Паб Dorothy pub Придбати Стендап на Подолі 15 червня 18:30, сб Стендап на Подолі Київ, Shatun Pub від 200 ₴ Стендап на Подолі Вже не хочу 15 червня Стендап на Подолі Shatun Pub Придбати