24-pay-mark Created with Sketch.

Підпільний Стендап на Даху Kooperativ

15 червня 2024, сб. 18:30-20:30
Kooperativ Київ, вулиця Січових Стрільців, 23A
від 500 ₴
від 500 ₴

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на «Підпільний стендап на даху KOOPERATIV» у Києві?

  1. Улюблений стендап-проєкт киян.
  2. Сміливі й талановиті автори на сцені.
  3. Найприємніше завершення робочого тижня.

StandUp «Підпільний стендап на даху KOOPERATIV» у Києві

Популярний гумористичний проєкт «Підпільний стендап» запрошує на вечір яскравої української комедії. Ваш класний настрій створюватимуть:

  • Свят Загайкевич. Засновник «Підпільного Стендапу», амбасадор анекдоту про стоматологів, його виступи неможливо забути. Один із Королів Крінжу.
  • Ганна Кочегура. Найкраща комікеса 2023 за версією Underground Standup Awards. Віддана русофобка, і просто приємна людина.
  • Єгор Шатайло. Ведучий радіо-стендап шоу «Гомін Аут» на радіо «Промінь». Сценарист проєкту «Телебачення Торонто». Перший в Україні хто почав продавати свої сольні виступи на сайті за гроші і це дозволяє йому роками не вилазити в люди.
  • Ігор Нерівний. Одесит. Ведучий «бла бла подкасту». Глядачі кажуть: “Мало того, шо гарний, так ще й розумний і дотепний ???? дуже зухвала комедія, харош.”

Для бійців ЗСУ та ТРО вхід безкоштовний (за попереднім записом в інстаграм @undergroundstandupkyiv).
Мова заходу – українська.
20% від зібраних коштів буде передано на потреби ЗСУ. До зустрічі!

Де купити квитки на «Підпільний стендап на даху KOOPERATIV» у Києві?

Щоб оформити витки онлайн, скористайтеся простим та надійним сервісом Concert.ua.

Артисти

Схожі події

Стендап Смішна Сімка 22 червня 16:30, сб Стендап Смішна Сімка Київ, Бочка PUB від 150 ₴ Стендап Смішна Сімка Вже не хочу 22 червня Стендап Смішна Сімка Бочка PUB Придбати СТЕНДАП в Дороті Паб 22 червня 18:00, сб СТЕНДАП в Дороті Паб Київ, Dorothy pub від 300 ₴ СТЕНДАП в Дороті Паб Вже не хочу 22 червня СТЕНДАП в Дороті Паб Dorothy pub Придбати Комедійно-Поведінкова Терапія 22 червня 18:00, сб Комедійно-Поведінкова Терапія Київ, KVSK від 250 ₴ Комедійно-Поведінкова Терапія Вже не хочу 22 червня Комедійно-Поведінкова Терапія KVSK Придбати Стендап на Подолі 22 червня 18:30, сб Стендап на Подолі Київ, Shatun Pub від 200 ₴ Стендап на Подолі Вже не хочу 22 червня Стендап на Подолі Shatun Pub Придбати