24-pay-mark Created with Sketch.

Стендап на Контрактовій

1 жовтня 2023, нд. 19:00
Andrew's Irish Pub Київ, вулиця Костянтинівська 22/17
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Про подiю

Подія "Стендап на Контрактовій" у Києві відбудеться 2023-10-01 в 19:00 на локації Andrew's Irish Pub.
Ви можете зручно придбати квитки на "Стендап на Контрактовій" на Concert.ua онлайн.У неділю першого жовтня максимально заряджені коміки внесуть посмішок у цей неспокійний час. Стендапери роздадуть актуальної комедії, зарядять на цілий тиждень життям, свободою думки та зневагою до "північно-східних боліт" на сцені Andrew's Irish Pub на Подолі.  
  
*ЧАСТИНУ ПРИБУТКУ МИ ПЕРЕРАХОВУЄМО НАШИМ ЗАХИСНИКАМ І ЗАХИСНИЦЯМ!

Коли: 01.10.23 
Початок: 19:00
  
Підіймають морально-бойовий дух: 

Свят Марченко - комедіант з Черкащини, самотній пустельник, який намагається віднайти своє життєве щастя. Був поміченим у «Вар‘яти-шоу» на Новому каналі. 
Євгеній Мазурян - пожежник із великим добрим серцем, здатний запалити і ваші серця життєвими жартами.
Катя Накопʼюк - весела музиканта, про щоб не розповідала Катя, її комедія лине, як пісня.
Олексій Приймаченко - амбітний, працьовитий комік із Запоріжжя. 

Це варто побачити та послухати, тому до зустрічі на стендапі!

Схожі події

Великий Український Stand Up в Одесі 09 грудня 19:00, сб Великий Український Stand Up в Одесі Одеса, Одеська обласна філармонія від 430 грн. Великий Український Stand Up в Одесі Вже не хочу 09 грудня Великий Український Stand Up в Одесі Одеська обласна філармонія Придбати Дизель Шоу. Новорічний концерт 21.12 Дизель Шоу. Новорічний концерт Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 300 грн. Дизель Шоу. Новорічний концерт 21.12 Дизель Шоу. Новорічний концерт Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Дизель Шоу. Великий різдвяний концерт на підтримку ЗСУ 25 грудня 18:30, пн Дизель Шоу. Великий різдвяний концерт на підтримку ЗСУ Київ, Палац Україна від 300 грн. Дизель Шоу. Великий різдвяний концерт на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 грудня Дизель Шоу. Великий різдвяний концерт на підтримку ЗСУ Палац Україна Придбати Новорічний стендап концерт Алли Волкової в НАУ 29 грудня 19:30, пт Новорічний стендап концерт Алли Волкової в НАУ Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 150 грн. Новорічний стендап концерт Алли Волкової в НАУ Вже не хочу 29 грудня Новорічний стендап концерт Алли Волкової в НАУ Центр культури та мистецтва НАУ Придбати