24-pay-mark Created with Sketch.

Підпільний Стендап на ВДНГ

16 червня 2024, нд. 18:30-20:30
Поляна ВДНГ та сад гамаків Київ, Київ, проспект Академіка Глушкова, 1
від 400 ₴
від 400 ₴

Галерея

Про подiю

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА «ПІДПІЛЬНИЙ СТЕНДАП НА ВДНГ» У КИЄВІ?

  1. Найкращий подарунок для всіх поціновувачів жанру.
  2. Виступи найкращих коміків країни.
  3. Чудовий відпочинок у самий розпал тижня.

STANDUP «ПІДПІЛЬНИЙ СТЕНДАП НА ВДНГ» У КИЄВІ

Трохи набрид гамір великого міста? – То завітайте на затишну локацію на ВДНГ, де цього вечора відбудуться виступи крутих коміків. На сцені:

  • Свят Загайкевич. Засновник «Підпільного Стендапу», амбасадор анекдоту про стоматологів, його виступи неможливо забути. Один із Королів Крінжу.
  • Настя Зухвала. Феміністка. Авторка фрази про східних сусідів, яку готовий волати кожен українець.
  • Джейхун Сафаров. Дуже продуктивний український комік азербайджанського походження.
  • Антон Сенін. Випускник стендап школи І - ІІІ ступенів. У виступах практикує використання панчлайнів, полюбляє паузи. Більше особистої інформації на ютуб каналі «бла бла подкаст».
  • Артур Петров. Досвідчений комік, сценарист кіно і телебачення, батько.

ВЕЧІР ГУМОРУ, ЯКИЙ НАЛАШТУЄ НА ПОЗИТИВНУ ХВИЛЮ

16 червня приходьте послухати крутих коміків та відпочити у приємній компанії. Талановиті артисти зроблять усе, щоб ви отримали максимум задоволення. Для бійців ЗСУ та ТРО вхід безкоштовний (прохання попередньо записатися в Інстаграм @undergroundstandupkyiv). Мова заходу – українська. Під час повітряної тривоги глядачі зможуть перейти в укриття. Організатори заходу передадуть 20% зібраних коштів на потреби ЗСУ. До зустрічі!

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА «ПІДПІЛЬНИЙ СТЕНДАП НА ВДНГ» У КИЄВІ?

Замовити квитки можна на сайті Concert.ua.

Артисти

Схожі події

Лєра Мандзюк. Перевірка матеріалу 23 червня 19:00, нд Лєра Мандзюк. Перевірка матеріалу Київ, 32 Jazz Club від 600 ₴ Лєра Мандзюк. Перевірка матеріалу Вже не хочу 23 червня Лєра Мандзюк. Перевірка матеріалу 32 Jazz Club Придбати Байдак Василь «смерть, папуга та фортепіано» Музика — INGRET 27 червня 19:00, чт Байдак Василь «смерть, папуга та фортепіано» Музика — INGRET Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 290 ₴ Байдак Василь «смерть, папуга та фортепіано» Музика — INGRET Вже не хочу 27 червня Байдак Василь «смерть, папуга та фортепіано» Музика — INGRET МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Точка збору 30 червня 16:00, нд Точка збору Київ, Підвал Культури від 600 ₴ Точка збору Вже не хочу 30 червня Точка збору Підвал Культури Придбати Підпільний Стендап на Даху Gulliver 23 червня 18:30, нд Підпільний Стендап на Даху Gulliver Київ, Дах Gulliver від 500 ₴ Підпільний Стендап на Даху Gulliver Вже не хочу 23 червня Підпільний Стендап на Даху Gulliver Дах Gulliver Придбати