24-pay-mark Created with Sketch.

Стендап та вино. Великий концерт

22 вересня 2023, пт. 19:00
StandUp Art House Kyiv Київ, вул. Саксаганського, 1Г
від 350 грн.
від 350 грн.

Про подiю

«NI:KA CONCERT» представляє серію великих концертів «Стендап та вино» в концерт-холі «Stand up Art House» на Палаці Спорту (Саксаганського 1Г)

«Стендап та вино» - це чудова можливість провести незабутній вечір з коханою людиною або в компанії друзів, насолодитись келихом вина або коктейлем та від душі посміятись.

Для тебе жартуватимуть:

  • Макс Вишинський – комедіант, який непідробно щиро іронізує над дорослим та подружнім життям. Перший український стендап-комік, який дав сольний концерт в МЦКМ «Жовтневий Палац», також його стендап звучав в Палаці Спорту перед 5000 глядачами.
  • Фелікс Редька – харизматичний і талановитий комік, автор гучних скетчів про Анатолія Почечуна (народного мера Сум), пародії на Олексія Арестовича та успішного проєкту «Комік плюс історик».
  • Артур Петров – участник телешоу «Комік на мільйон» на «ICTV», виховує двох дітей та мопса, тому теми для жартів народжуються щодня.
  • Андрій Бережко – переможець «Розсміши коміка», учасник стендап-шоу «Гуднайт Клаб», іронізує над своїм життям, але вам здається, що над вашим :)

25% передаємо на потреби ЗСУ

«NI:KA CONCERT» - агентство, що створює красиві концертні події та заходи. Ми – це твій стильний відпочинок, популярні артисти та гарантія відмінного настрою.

Схожі події

Імпровізація: Ветерани космічних військ та Ігор Ласточкін 12 жовтня 19:00, чт Імпровізація: Ветерани космічних військ та Ігор Ласточкін Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 400 грн. Імпровізація: Ветерани космічних військ та Ігор Ласточкін Вже не хочу 12 жовтня Імпровізація: Ветерани космічних військ та Ігор Ласточкін Центр культури та мистецтва НАУ Придбати КУЛЬТУРНИЙ ДЕСАНТ на UYAVA 30 вересня 15:00, сб КУЛЬТУРНИЙ ДЕСАНТ на UYAVA Київ, UYAVA від 300 грн. КУЛЬТУРНИЙ ДЕСАНТ на UYAVA Вже не хочу 30 вересня КУЛЬТУРНИЙ ДЕСАНТ на UYAVA UYAVA Придбати Собачий стендап 30 вересня 17:30, сб Собачий стендап Київ, Мораліст Бар від 350 грн. Собачий стендап Вже не хочу 30 вересня Собачий стендап Мораліст Бар Придбати Стендап на Подолі 30 вересня 18:30, сб Стендап на Подолі Київ, Shatun Pub від 150 грн. Стендап на Подолі Вже не хочу 30 вересня Стендап на Подолі Shatun Pub Придбати