24-pay-mark Created with Sketch.

Стендап в центрі столиці

23 вересня 2023, сб. 19:00
Сундук Паб Київ, вул. Михайлівська, 16
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Про подiю

Подія "Стендап в центрі столиці " у Києві відбудеться 2023-09-23 в 19:00 на локації Сундук Паб.
Ви можете зручно придбати квитки на "Стендап в центрі столиці " на Concert.ua онлайн.У суботу двадцять третього вересня максимально заряджені коміки внесуть посмішок у цей неспокійний час. Стендапери роздадуть актуальної комедії, зарядять на цілий тиждень життям, свободою думки та зневагою до "північно-східних боліт" на сцені «Sunduk Pub», що неподалік Майдану.

Коли: 23.09.23
Початок: 19:00
Де: Sunduk Pub (вул. Михайлівська, 16)

Частина прибудку з квитків перераховується на потреби Збройних Сил України. 

Підіймають морально-бойовий дух: 

Олександр Лоік - досвідчений сім‘янин, гумор який не хочеться переставати слухати, бо все якось по-домашньому. 
Арсен Пучков - комік із Запоріжжя, айтішник якому заборонили жартувати на роботі, тому він пішов у стендап. 
Віталій Шиндеровський - поетичний науковець. Вміє розсмішити і прозою, і римою. 
Свят Марченко - досвідчений комедіант із міста Черкащини, самотній пустельник, який намагається віднайти своє життєве щастя. Був поміченим «Вар‘яти-шоу» на Новому каналі. 

Це варто побачити та послухати, тому до зустрічі на стендапі!

До зустрічі

Схожі події

Імпровізація: Ветерани космічних військ та Ігор Ласточкін 12 жовтня 19:00, чт Імпровізація: Ветерани космічних військ та Ігор Ласточкін Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 400 грн. Імпровізація: Ветерани космічних військ та Ігор Ласточкін Вже не хочу 12 жовтня Імпровізація: Ветерани космічних військ та Ігор Ласточкін Центр культури та мистецтва НАУ Придбати Дизель Шоу. Концерти на підтримку ЗСУ 13.10, 14.10, 15.10 Дизель Шоу. Концерти на підтримку ЗСУ Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 350 грн. Дизель Шоу. Концерти на підтримку ЗСУ 13.10, 14.10, 15.10 Дизель Шоу. Концерти на підтримку ЗСУ МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ 25 жовтня 17:00, ср Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ Дніпро, Дніпропетровський Академічний театр опери та балету від 400 грн. Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 жовтня Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ Дніпропетровський Академічний театр опери та балету Придбати Настя Зухвала. Сольний стендап «Суцільні протиріччя» 07 жовтня 18:00, сб Настя Зухвала. Сольний стендап «Суцільні протиріччя» Мукачево , Палац культури і мистецтв від 200 грн. Настя Зухвала. Сольний стендап «Суцільні протиріччя» Вже не хочу 07 жовтня Настя Зухвала. Сольний стендап «Суцільні протиріччя» Палац культури і мистецтв Придбати