Стендап вечір. Love and sex edition

15 лютого 2019, Пт. 20:00
MK Music Space Київ, вул. Богдана Хмельницького, 57б
від 120 грн.
від 120 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на "Стендап вечір"?

1. Побачити спеціальну програму до Дня всіх закоханих під назвою Love & sex edition.
2. Активно "попрацювати" для подовження життя.
3. Послухати жарти від найкращих стендаперів країни.

Ніхто не сперечатиметься, що стендап є відвертим жанром комедії. Те, що розповідають коміки зі сцени, не редагується до виступу і не піддається ніякій цензурі. Цього разу було вирішено зібрати глядачів у самому центрі Києва, щоб вони змогли насолодитися півторагодинним відвертим концертом, присвяченим коханню та сексу.

Отже, для вас виступлять три крутих коміки! Женя Бабков, який увійшов до десятки кращих стендаперів країни (за версією фестивалю ISUF в 2017 році). Кирило Богдан – комік, на рахунку якого більше, ніж дві сотні концертів. І нарешті Влад Капіца – торішній стендапер із думками глибшими, ніж станція метро "Арсенальна".

А ведучим на вечорі буде Фелікс Редька, який сам класний гуморист. Він – учасник телевізійних шоу "Комік на мільйон", "Розсміши коміка" і "Ліга сміху".

Це буде суперсмішно! Жарти про любов і секс – саме до 14 лютого.

Тож беріть свою другу половинку і приходьте, щоб разом добряче посміятися. Місце зустрічі 15 лютого в MK Music Space. Не пропустіть!

Схожі події

Ваня Усович. Великий StandUp 22 квітня 21:00, Пн Ваня Усович. Великий StandUp Київ, Центральний будинок художника від 270 грн. Ваня Усович. Великий StandUp Вже не хочу 22 квітня Ваня Усович. Великий StandUp Центральний будинок художника Придбати Дизель Шоу Дизель Шоу 2 Події Дизель Шоу 23.04 - 24.04.2019  Великий Stand Up. Ваня Усович 23 квітня 19:00, Вт Великий Stand Up. Ваня Усович Кривий Ріг, Палац молоді і студентів від 120 грн.  Великий Stand Up. Ваня Усович Вже не хочу 23 квітня Великий Stand Up. Ваня Усович Палац молоді і студентів Придбати Театр Воробушек здуває пил шарами 22 квітня 19:00, Пн Театр Воробушек здуває пил шарами Дніпро, Дніпровська Філармонія від 200 грн. Театр Воробушек здуває пил шарами Вже не хочу 22 квітня Театр Воробушек здуває пил шарами Дніпровська Філармонія Придбати