24-pay-mark Created with Sketch.

Степан Гіга. Золоті хіти на біс!

від 740 ₴

Галерея

Про подiю

Концерт «Степан Гіга. Золоті хіти на біс!» у Хмельницькому відбудеться 6 березня 2024 року о 18:30 у Хмельницькому обласному академічному муздрамтеатрі ім. М. Старицького.

Чому варто піти на концерт «Степан Гіга. Золоті хіти на біс!» у Хмельницькому?

  1. Зірка української сцени.
  2. Ексклюзивна програма з найкращих хітів артиста.
  3. Яскраві враження та емоції, що прикрасять цей вечір.

Концерт «Степан Гіга. Золоті хіти на біс!» у Хмельницькому

Степан Гіга – народний артист України, кумир мільйонів. Його творчістю захоплюються представники різних поколінь, а кожен виступ співака перетворюється для глядачів на справжнє свято гарної музики та щирої лірики. На концертах Степана Гіги неможливо всидіти на місці. Прийдіть та переконайтесь!

Золоті шлягери у неперевершеному виконанні – тільки не пропустіть

До програми великого концерту увійдуть стовідсоткові хіти, які знає і співає кожен: «Цей сон», «Яворина», «Золото Карпат» та багато інших улюблених композицій українців. Неодмінно завітайте та отримайте незабутні враження від зустрічі з кумиром! Чекаємо на вас!

Де купити квитки на концерт «Степан Гіга. Золоті хіти на біс!» у Хмельницькому?

Поспішайте замовити квитки онлайн на Concert.ua.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 6 років без надання окремого місця ✅ Вікові обмеження відсутні
⌚ Тривалість: 90 хвилин
🛡️ У випадку повітряної тривоги концерт призупиниться, глядачі пройдуть до найближчого укриття. Після закінчення тривоги концерт буде продовжено

Артисти

Схожі події

Faine Misto: Земля майбутніх легенд 02 серпня 11:00, пт Faine Misto: Земля майбутніх легенд Львів, Територія !FESTrepublic від 1100 ₴ Faine Misto: Земля майбутніх легенд Вже не хочу 02 серпня Faine Misto: Земля майбутніх легенд Територія !FESTrepublic Придбати Океан Ельзи 30 років. Той день 11.10, 12.10 Океан Ельзи 30 років. Той день Київ, Палац спорту від 549 ₴ Океан Ельзи 30 років. Той день 11.10, 12.10 Океан Ельзи 30 років. Той день Палац спорту Придбати Love songs на даху ЦУМ 20 липня 19:00, сб Love songs на даху ЦУМ Київ, Дах ЦУМ від 550 ₴ Love songs на даху ЦУМ Вже не хочу 20 липня Love songs на даху ЦУМ Дах ЦУМ Придбати HYENAH (Гієна) з Берліна в KURENI 20 липня 16:00, сб HYENAH (Гієна) з Берліна в KURENI Київ, KURENI від 300 ₴ HYENAH (Гієна) з Берліна в KURENI Вже не хочу 20 липня HYENAH (Гієна) з Берліна в KURENI KURENI Придбати