24-pay-mark Created with Sketch.

Степан Гіга. Золоті хіти на біс!

9 березня 2024, сб. 18:30-21:00
від 390 ₴
від 390 ₴

Галерея

Про подiю

Степан Гіга. Золоті хіти в Одесі відбудеться завдяки ЗСУ! 9 березня в Одеській обласній філармонії відбудеться великий концерт Народного артиста України Степана Гіги.

Чому варто піти на концерт Степана Гіги в Одесі?

  1. Яскрава зірка української естради.
  2. Спеціальна програма «Золоті хіти» із найвідоміших пісень артиста.
  3. Незабутні емоції та джерело життєвого позитиву.

Степан Гіга із великим концертом в Одесі

Приходьте до Одеської обласної філармонії на яскравий концерт стильного й талановитого Степана Гіги! Прекрасний виконавець, улюбленець мільйонної публіки не втрачає життєвого оптимізму і готовий заряджати ним кожного. Квитки на кращі місця варто замовляти вже сьогодні.

Особлива програма «Золоті хіти»: на сцені Одеської обласної філармонії – суперпопулярний Степан Гіга

Серед шанувальників творчості Степана Гіги – представники кількох поколінь. Об’єднує їх любов до мелодійних та щирих композицій, рядки з яких глядачі співають на концертах разом із артистом: «Золото Карпат», «Цей сон», «Яворина» та інші красиві роботи.
Приходьте, щоб отримати незабутні емоції, поспівати й затанцювати!
До зустрічі!

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 6 років без надання окремого місц
✅ Вікові обмеження відсутні
⌚ Тривалість: 90 хвилин
🛡️ У випадку повітряної тривоги концерт призупиниться, глядачі пройдуть до найближчого укриття. Після закінчення тривоги концерт буде продовжено

Де купити квитки на концерт Степана Гіги в Одесі?

Квитки на концерт Степана Гіги в Одесі ви можете придбати онлайн на сайті Concert.ua.


Артисти

Схожі події

NIKOW. СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ 28 червня 17:00, пт NIKOW. СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ Львів, Malevich Concert Arena від 1020 ₴ NIKOW. СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ Вже не хочу 28 червня NIKOW. СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ Malevich Concert Arena Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 липня 19:00, чт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Дахабраха 19 травня 19:00, нд Дахабраха Львів, Event Hall на !FESTrepublic від 390 ₴ Дахабраха Вже не хочу 19 травня Дахабраха Event Hall на !FESTrepublic Придбати Сергій Жадан 25 травня 18:00, сб Сергій Жадан Київ, Палац спорту від 99 ₴ Сергій Жадан Вже не хочу 25 травня Сергій Жадан Палац спорту Придбати