24-pay-mark Created with Sketch.

Stephen Ridley

7 квітня 2022, чт. 19:00
від 450 грн.
від 450 грн.

Про подiю

Звернення організатора.

Увага! Ми переносимо концерт!

Друзі, концерт Стівена Рідлі у Києві 23 вересня перенесено.
Нам відверто неприємно вкотре говорити про перенесення шоу Стівена, і ми розуміємо, що ви втрачаєте терпіння. Та в житті стаються ситуаціі, які вимагають екстренних рішень. Тож просимо вашого розуміння і побачимось на концертах у квiтнi 2022 року!
Ми не скасовуємо, а переносимо концерти! Всі квитки дійснi.

Нова дата - 7 квітня 2022 року, Центр Культури та Мистецтв НТУУ "КПІ".
Додатково зв'яжемось для обміну квитків на нову локацію


Stephen Ridley вперше в Києві! 7 квітня у Центрі Культури та Мистецтв НТУУ "КПІ" в Києві відбудеться великий концерт талановитого британського музиканта Стівена Рідлі.


Чому варто піти на концерт Стівена Рідлі в Києві?

  1. Гучне відкриття у музичному світі.
  2. Артист, що збирає тисячні зали і стрімко набирає популярності.
  3. Живі емоції та експресія, що захоплює.

Чуттєвий та товариський Stephen Ridley з великим концертом в Києві

7 квітня відбудеться перший київський концерт молодого британського музиканта Стівена Рідлі. Стівен сам пише музику й слова своїх композицій, віртуозно грає на піаніно та має чуттєвий голос. Артист особисто спілкується з фанами в соцмережах і вже збирає тисячі на своїх концертах. Приходьте та переконайтеся: виступ Стівена Рідлі – це вихор емоцій та почуттів.

Замовляйте квитки на кращі місця вже сьогодні!

Артист, що проживає пісні та відчуває кожну ноту: зустрічайте неймовірного Стівена Рідлі в Центрі Культури та Мистецтв НТУУ "КПІ"

Попри чудові перспективи стати успішним спеціалістом у сфері інвестиційного банкінгу, Stephen Ridley обрав мрію. І недаремно. Дуже швидко музикант від вуличних концертів та виступів онлайн перейшов на рівень великих концерт-холів. І сьогодні світова преса вже добре знає ім’я Стівена Рідлі, схвально висловлюючись на адресу ефектного й талановитого британця з манерами справжнього денді.

Stephen Ridley вже готує до випуску новий альбом, а тим часом поспішає поділитися своєю творчістю з вами. На концерті прозвучать авторські роботи та кавери світових хітів у новому прочитанні. Приходьте всією родиною!


Де купити квитки на концерт Стівена Рідлі в Києві?

Замовити квитки на концерт Stephen Ridley в Центрі Культури та Мистецтв НТУУ "КПІ"онлайн.

Схожі події

ТНМК 15 грудня 18:00, чт ТНМК Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 590 грн. ТНМК Вже не хочу 15 грудня ТНМК МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Степан Гіга. Золоті шлягери України 17 жовтня 18:30, пн Степан Гіга. Золоті шлягери України Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 230 грн. Степан Гіга. Золоті шлягери України Вже не хочу 17 жовтня Степан Гіга. Золоті шлягери України Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Степан Гіга. Золоті шлягери України 17.10, 18.10 Степан Гіга. Золоті шлягери України Степан Гіга. Золоті шлягери України 17.10, 18.10 Степан Гіга. Золоті шлягери України Придбати Іво Бобул - Одна єдина Україна 18 жовтня 17:00, вт Іво Бобул - Одна єдина Україна Львів, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 250 грн. Іво Бобул - Одна єдина Україна Вже не хочу 18 жовтня Іво Бобул - Одна єдина Україна Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати