2 березня 2019, Сб. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 680 грн.
від 680 грн.

Про подiю

У Києві виступить синонім сучасного прогресив-року – Стівен Вілсон!

Лідер культового колективу Porcupine Tree, учасник десятків інших проектів і головний популяризатор найбільш непростого жанру в світі рок-музики, Вілсон майже десять років як займається сольною кар'єрою. Треба сказати, він досяг на цьому терені небувалих успіхів – його альбоми не злазять із верхніх рядків чартів, попрацювати з ним вважає за честь багато іменитих музикантів, а різношерста публіка будь-якої статі й віку забиває концертні зали під зав'язку. До столиці України артист завітає в рамках туру на підтримку альбому "To the Bone" 2017 року, чия несподівана, але більш ніж заслужена популярність змушує музиканта знову і знову вирушати в дорогу.

Але крім свіжих речей, які гармонійно поєднують усе найкраще від Вілсона-експериментатора і Вілсона-мелодиста, в сетлісті можна побачити чимало класичних композицій Porcupine Tree – нині неактивної групи Уїлсона, який свого часу безпосередньо вплинула на відродження інтересу до прогресив-року як з боку слухачів, так і з боку музикантів і критиків.

Оцінити витонченість єднання старих традицій і нових віянь через призму потужної енергетики Стівена Вілсона і його високопрофесійної групи можна буде 2 березня в "Жовтневому".

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати RASA 19 квітня 23:59, Пт RASA Одеса, Palladium від 250 грн. RASA Вже не хочу 19 квітня RASA Palladium Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати