Stick Men. Tony Levin, Markus Reuter, Pat Mastelotto

17 листопада 2020, Вт. 19:00
Будинок Кіно Київ, вул. Саксаганського, 6
від 390 грн.
від 390 грн.
Обрати квиток

Галерея

Stick Men. Tony Levin, Markus Reuter, Pat Mastelotto у Києві - фото №1 stick-men_dom-kino_171120201900_931
Stick Men. Tony Levin, Markus Reuter, Pat Mastelotto у Києві - фото №2 stick-men_dom-kino_171120201900_736
Stick Men. Tony Levin, Markus Reuter, Pat Mastelotto у Києві - фото №3 stick-men_dom-kino_171120201900_537
Stick Men. Tony Levin, Markus Reuter, Pat Mastelotto у Києві - фото №4 stick-men_dom-kino_171120201900_4

Про подiю

Stick Men із сольним концертом у Києві!

Їхня музика – віртуозна і високотехнічна, але духовна та органічна. Складна та чутлива і при цьому надзвичайно мелодійна. Легендарний гурт Stick Men повертається до Києва! 17 листопада батьки прогресив-року виступлять з новою програмою в Будинку кіно.

Stick Men заснували музиканти із King Crimson – бас-гітарист-віртуоз Тоні Левін, потужний барабанщик Пет Мастелотто, а також третій учасник – неперевершений німецький гітарист Маркус Ройтер.

Тоні Левін записувався і гастролював з Джоном Ленноном, Pink Floyd, Yes, Alice Cooper, Gary Burton, Buddy Rich і багатьма іншими. Він грає на стіку Чепмена, що і стало ключовим під час вибору назви для гурту. Маючи басові і гітарні струни стік Чепмена функціонує одночасно як два інструменти. І це варто почути наживо!

Маркус Ройтер – композитор, гітарист і продюсер. Будучи спочатку піаністом, згодом він перейшов на вичення Guitar Craft Роберта Фріппа і навчився грати на стіку Чепмена. В Stick Men Ройтер грає на своїй власноруч розробленій гітарі, яка дає звучання набагато більше, ніж просто гітара та бас.

А гра на барабанах Мастелотто включає не лише акустичний набір, а й унікальну електронну установку, що дозволяє йому додавати лупи, семпли, перкусію і багато іншого. Барабанщик-самоучка з Каліфорнії Пет провів все своє життя, перестрибуючи жанри з поп-музики, прог-музики, електроніки та етнічної музики разом з Mr. Mister, XTC, Девідом Сільвіаном, The Rembrandts, Кіммо Похьоненом і останні 20 років з King Crimson.

Вже майже 15 років Stick Men створюють нову традицію музичної гри. Це буде по-справжньому пам’ятний виступ!

Де придбати квитки на Stick Men. Tony Levin, Markus Reuter, Pat Mastelotto у Києві?

Ви можете придбати квитки на Stick Men. Tony Levin, Markus Reuter, Pat Mastelotto на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними).