Сто єн за послугу

7 листопада 2019, Чт. 19:00
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Блискучі акторські роботи, незвичайне сценічне рішення, багато музики і трохи містики - все це психологічна клоунада в жанрі театру абсурду.

З'являється Вона ... потім Він ... дивні персонажі - збірні образи Жінки і Чоловіки. У кожного всередині особиста драма і у кожного своя спроба знайти вихід з неї. Є спроба зрозуміти один одного, знайти спільні точки дотику і тим самим врятуватися. Але ... те, що має значення для одного, зовсім безглуздо для другого. Герої вистави, як часто буває в житті, не чують один одного, може бути тому і залишаються наодинці зі своїми проблемами.

Комедійно-трагічні ситуації і несподіваний фінал. Історія, точно відображає абсурд нашого життя, змушує сміятися і плакати.

Схожі події

За двома зайцями За двома зайцями 3 Події За двома зайцями 9.02 - 20.02.2020 Театр в темряві: 27 лютого 19:00, Чт Театр в темряві: "13 Глава" Михайло Булгаков Київ, Будинок архітектора Немає квитків Театр в темряві: Вже не хочу 27 лютого Театр в темряві: "13 Глава" Михайло Булгаков Будинок архітектора Придбати «Порвали парус. Висоцький» -80% на другий 29 січня 19:00, Ср «Порвали парус. Висоцький» Одеса, Український театр від 180 грн. «Порвали парус. Висоцький» Вже не хочу 29 січня «Порвали парус. Висоцький» Український театр Придбати Бал на честь короля 23 лютого 16:00, Нд Бал на честь короля Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 грн. Бал на честь короля Вже не хочу 23 лютого Бал на честь короля Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати