Сто тисяч

12 березня 2020, Чт. 19:00
від 300 грн.
від 300 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Сто тисяч в Києві! Чекаємо вас 2020-03-12 о 19:00 на майданчику Київський драматичний театр на Подолі, Київ.
Ви можете купити квитки на Сто тисяч на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Чому варто піти на виставу «Сто тисяч»?

1. Насолодитися яскравою українською класикою.
2. Переконатися, що людські пороки з десятиліттями - не змінюються.
3. Гра зірок українського театру подарує незабутні враження і багату палітру емоцій.

Театр на Подолі запрошує вас на спектакль «Сто тисяч». Знамените класичний твір ніколи не втратить актуальності. До вашої уваги - п'єса корифея українського театру Івана Карпенка-Карого в постановці Віталія Малахова, Народного артиста України.

Трагікомедія «Сто тисяч» - яскраве відображення національної ментальності через призму сатири. І, звичайно, кажучи про українців, не можна ігнорувати тему землі. Саме вона завжди була святинею для нашого народу: землю обробляли, за неї боролися. Але не таким вже мудрим виявляється герой п'єси Герасим Калитка. У гонитві за багатством він забуває про прості радощі життя і стає учасником інтриг і махінацій.

Чи можна провести паралель із сучасністю? Звичайно! Саме це і пропонуємо вам зробити.

На сцену вийдуть представники славної плеяди українського театру - Богдан Бенюк, Тамара Плашенко, Максим Максимюк, Валентина Сергєєва і інші талановиті актори.

Тривалість - 2 години 30 хвилин, з антрактом.