24-pay-mark Created with Sketch.

Столичний стендап

22 вересня 2023, пт. 19:00
111 Bistro & Bar Київ, вулиця Велика Васильківська, 111/113
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Про подiю

Столичний Стендап - вечірка з найкращими underground коміками столиці, що відбудеться за будь-яких умов.
Професійні стендапери виступлять з перевіреними та новими жартами, в закладі 111 Bistro & Bar подаватимуть найсмачніший стріт-фуд та напої.

В цей вечір виступатимуть такі коміки:

  • Катерина Мамайсур - Комікеса з неординарним підходом до жартів та життя в цілому, має високий рівень самоіронії і декілька жартів з комедії спостережень про людей навколо.
  • Максим Щелок - Комік з досвідом невдалих шлюбів, розбитих сердець та облич. Переможець чемпіонату світу з приколів про тусовки та старі часи.
  • Бодя Лагода - Ведучий вечора, засновник столичного стендапу, гуморист, блогер, репер, геній, мільйонер, плейбой, мізантроп, брехун. Ніхто не залишається байдужим до його виступів, а любити чи ненавидіти - вибір за вами.

Приходь і побачиш, як на одній сцені відбуватиметься неповторний комедійний gangbang від досвідчених коміків зі своїм "золотим" матеріалом

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 12 років без надання окремого місця
✅ До 12 років у супроводі 1 дорослого
⌚️ Тривалість: 2 години
🛡 У випадку повітряної тривоги концерт призупиниться, глядачі пройдуть до найближчого укриття. Після закінчення тривоги концерт буде продовжено. Якщо тривога триває більше 3-х годин — переноситься.

Артисти

Схожі події

Імпровізація: Ветерани космічних військ та Ігор Ласточкін 12 жовтня 19:00, чт Імпровізація: Ветерани космічних військ та Ігор Ласточкін Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 400 грн. Імпровізація: Ветерани космічних військ та Ігор Ласточкін Вже не хочу 12 жовтня Імпровізація: Ветерани космічних військ та Ігор Ласточкін Центр культури та мистецтва НАУ Придбати Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ 25 вересня 19:30, пн Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ Ужгород, Закарпатський обласний музично-драматичний театр від 400 грн. Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 вересня Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ Закарпатський обласний музично-драматичний театр Придбати Дизель Шоу. Концерти на підтримку ЗСУ 13.10, 14.10, 15.10 Дизель Шоу. Концерти на підтримку ЗСУ Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 350 грн. Дизель Шоу. Концерти на підтримку ЗСУ 13.10, 14.10, 15.10 Дизель Шоу. Концерти на підтримку ЗСУ МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Підпільний Стендап. Василь Байдак. Довільно-хаотичне 30 листопада 19:00, чт Підпільний Стендап. Василь Байдак. Довільно-хаотичне Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 300 грн. Підпільний Стендап. Василь Байдак. Довільно-хаотичне Вже не хочу 30 листопада Підпільний Стендап. Василь Байдак. Довільно-хаотичне МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати