7 вересня 2018, Пт. 20:00
Bingo Київ, м. Київ, пр-т Перемоги 112
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Stoned Jesus у Києві - фото №1 Stoned Jesus у Києві
Stoned Jesus у Києві - фото №2 Stoned Jesus у Києві афіша
Stoned Jesus у Києві - фото №3 Stoned Jesus у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на концерт Stoned Jesus?

1. Презентація довгоочікуваного нового альбому "Pilgrims".
2. Київ почує новий альбом першим.
3. Крута концертна енергетика від однієї з найбільш гастролюючих за кордоном українських команд.

Stoned Jesus – київське рок-тріо, чия популярність сягає далеко за межі України.

Успішні тури, концерти і виступи на великих та маленьких фестивалях по всій Європі, а також в Південній Америці. Кілька місяців тому гурт підписав контракт з одним з головних рок/метал лейблів в світі – Napalm Records, де 7 вересня і вийде новий (вже четвертий за ліком) альбом команди – “Pilgrims”.

Саме 7 вересня розпочнеться великий тур на підтримку релізу. І стартує він саме з Києва. В цей день Stoned Jesus вийдуть на сцену легендарного клубу Бінго, а глядачі першими в світі почують нову платівку наживо, через декілька годин після його публікації.

Особливий гість - Somali Yacht Club

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати Maluma -40% на другий 08 липня 19:00, Пн Maluma Київ, Палац Спорту від 1099 грн. Maluma Вже не хочу 08 липня Maluma Палац Спорту Придбати