Вистава "Страшенно хочеться поцілувати"

17 липня 2020, Пт. 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 390 грн.
від 390 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Вистава "Страшенно хочеться поцілувати" у Києві! Чекаємо на вас 2020-07-17 в 19:00 на локації CARIBBEAN club, Київ.
Ви можете придбати квитки на Вистава "Страшенно хочеться поцілувати" на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)


Доля здає карти як доведеться, а ми змушені грати вже з тим, що є. Кожну хвилину людина робить вибір. Повернути праворуч або ліворуч. Розлучитися або жити з цією людиною до останньої хвилини. Зрадити або зберегти вірність. З кожним рішенням виникає колесо ймовірностей.Що робити якщо людина, яку ти любив і любиш виходить заміж за твого друга?Чи можна зберегти любов незважаючи ні на що? І як це зробити?Що у владі наших почуттів, а над якими почуттями ми не владні?

Вистава з проекту «До і Після сексу». Як завжди про найважливіше та особисте з елегантним гумором і максимальною відвертістю. Вистава на 100% про будь-кого з нас. І якщо ця ситуація з Вами ще не відбулася: «то на все свій час, - сказала бабуся і вилізла з-під коліс трамвая».

У зв’язку з карантином на території України (COVID-19) Caribbean Club дотримується всіх необхідних правил безпеки, у тому числі санітарно-гігієнічних та санітарно-протиепідемічних правил і норм:

  • перед початком роботи персонал Сaribbien Club виміряють температуру, працюють в масках і регулярно дезінфікують руки та приміщення Сaribbien Club;
  • місце проведення розрахунку обладнане пристроями для безконтактної оплати; на вході
  • місце проведення розрахунку обладнане пристроями для безконтактної оплати;
  • на вході місце проведення розрахунку обладнане пристроями для безконтактної оплати;
  • на вході Сaribbien Club розміщено антисептик;
  • адміністрація або персонал Сaribbien Club самостійно контролють й забезпечують умови для запобігання черг;
  • приміщення Сaribbien Club провітрюється через кожні 2 – 3 години;
  • зберігають соціальну дистанцію 1- 1,5м.