Чорний квадрат. Страшно хочеться поцілувати

27 жовтня 2019, Нд. 19:00
Beit Grand Одеса, вул. Ніжинська 77/79
від 180 грн.
від 180 грн.

Галерея

Чорний квадрат. Страшно хочеться поцілувати в Одесі - фото №1 Чорний квадрат. Страшно хочеться поцілувати в Одесі
Чорний квадрат. Страшно хочеться поцілувати в Одесі - фото №2 Чорний квадрат. Страшно хочеться поцілувати в Одесі афіша
Чорний квадрат. Страшно хочеться поцілувати в Одесі - фото №3 Чорний квадрат. Страшно хочеться поцілувати в Одесі квитки

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Страшно хочеться поцілувати»?

1. Кожна постановка театру «Чорний квадрат» - це бестселер!
2. Вистава дозволить не тільки відволіктися від набридлих буднів, а й задуматися про важливе.
3. Вечір, проведений в компанії акторів «ЧК» - це завжди яскраво і незабутньо.

ПРЕМ'ЄРА! З проекту «До і Після сексу». КОМЕДІЯ про найважливіше і особисте з елегантним гумором і максимальною відвертістю.

Доля здає карти як доведеться, а ми змушені грати вже з тим, що є. Кожну хвилину людина робить вибір. Повернути праворуч або ліворуч. Розлучитися або жити з цією людиною до останньої хвилини. Змінити або зберегти вірність. З кожним рішенням виникає колесо ймовірностей.

Що робити якщо людина, яку ти любив і любиш виходить заміж за твого друга? Чи можна зберегти любов незважаючи ні на що? І як це зробити? Що у владі наших почуттів, а над якими почуттями ми не владні?

Вистава на 100% для будь-якого з нас. І якщо ця ситуація з Вами ще не відбулася: «то на все свій час, - сказала бабуся і вилізла з-під коліс трамвая».

У ролях: Дмитро Басій та Ірина Басій (Бондар).

Схожі події

Аліса в країні чудес 24 листопада 12:00, Нд Аліса в країні чудес Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Аліса в країні чудес Вже не хочу 24 листопада Аліса в країні чудес Одеський театр Опери та Балету Придбати Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару 29 листопада 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару Вже не хочу 29 листопада Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Ladies 'Night 26 листопада 19:00, Вт Ladies 'Night Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. Ladies 'Night Вже не хочу 26 листопада Ladies 'Night Театр музкомедії Придбати Польська кров Польська кров 2 Події Польська кров 24.11 - 05.12.2019