Страждань на Гончарівці

16 вересня 2019, Пн. 20:00
Art Area "ДК" Харків, вул. Чернишеська, 13
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Страждань на Гончарівці у Харкові - фото №1 Страждань на Гончарівці у Харкові
Страждань на Гончарівці у Харкові - фото №2 Страждань на Гончарівці у Харкові афіша
Страждань на Гончарівці у Харкові - фото №3 Страждань на Гончарівці у Харкові квитки
Страждань на Гончарівці у Харкові - фото №4 Страждань на Гончарівці у Харкові на concert.ua
Страждань на Гончарівці у Харкові - фото №5 Страждань на Гончарівці у Харкові фото

Про подiю

Вистава іронічна. Вистава серйозна. Вистава музична. Вистава візуальна. Вистава руху. Вистава спокою. Вистава «Страждання на Гончарівці».

Що що? Що-що? Сучасна інтерпретація «Страждання на Гончарівці» Григорія Квітки-Основ'яненка, ось що! Взявши за основу сюжет суто української вистави, театр «Нєфть» намагається зруйнувати всі усталені патерни типового українського театру. І робить це з успіхом. Тому що по-іншому ми не вміємо.

Виходить комбінація класичної п'єси і некласичного підходу. Адже хто ще, як не "Нєфть», зміг би взяти архетипові образи української культури, приправити голлівудським попкорном і залити свіженьким саундтреком домашнього виробництва та потужною хореографією? Збовтати, але не змішувати, як то кажуть.

Нуар і джаз, гранж і лаунж, трохи хіп-хопу - і ми покажемо, що Квітка може і повинен бути сучасним і актуальним. Наскільки? Побачиш на власні очі. Коротше, мейк Квітка грейт егейн!

Режисура: Артем Вусик
актори:
Прокіп - Діма Третяк
Одарка - Марина Кравченко
Канзюба - Андрій Ванєєв
Уляна - Катя Любченко
Стецько - Андрій Хіль
Олексій - Максим Татарчук
Скорик - Олег Маковейчук
Хореографія: Ніна Хижна
Музика: Стас Кононов, Сергій Савенко
Вокал: Олександра Малацковская
Художниця по костюмах: Поліна Карпова
Моушн дизайн:
Світлана Житня


Схожі події

В джазі тільки дівчата 08 грудня 16:00, Нд В джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 грн. В джазі тільки дівчата Вже не хочу 08 грудня В джазі тільки дівчата Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Пісочна казка Снігова Королева Пісочна казка Снігова Королева 3 Події Пісочна казка Снігова Королева 8.12 - 21.12.2019 Ніч перед Різдвом Ніч перед Різдвом 4 Події Ніч перед Різдвом 24.12 - 10.01.2020 Імперія ангелів 08 грудня 19:30, Нд Імперія ангелів Київ, Київська Консерваторія від 190 грн. Імперія ангелів Вже не хочу 08 грудня Імперія ангелів Київська Консерваторія Придбати