Страждань на Гончарівці

16 вересня 2019, Пн. 20:00
Art Area "ДК" Харків, вул. Чернишеська, 13
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Страждань на Гончарівці у Харкові - фото №1 Страждань на Гончарівці у Харкові
Страждань на Гончарівці у Харкові - фото №2 Страждань на Гончарівці у Харкові афіша
Страждань на Гончарівці у Харкові - фото №3 Страждань на Гончарівці у Харкові квитки
Страждань на Гончарівці у Харкові - фото №4 Страждань на Гончарівці у Харкові на concert.ua
Страждань на Гончарівці у Харкові - фото №5 Страждань на Гончарівці у Харкові фото

Про подiю

Вистава іронічна. Вистава серйозна. Вистава музична. Вистава візуальна. Вистава руху. Вистава спокою. Вистава «Страждання на Гончарівці».

Що що? Що-що? Сучасна інтерпретація «Страждання на Гончарівці» Григорія Квітки-Основ'яненка, ось що! Взявши за основу сюжет суто української вистави, театр «Нєфть» намагається зруйнувати всі усталені патерни типового українського театру. І робить це з успіхом. Тому що по-іншому ми не вміємо.

Виходить комбінація класичної п'єси і некласичного підходу. Адже хто ще, як не "Нєфть», зміг би взяти архетипові образи української культури, приправити голлівудським попкорном і залити свіженьким саундтреком домашнього виробництва та потужною хореографією? Збовтати, але не змішувати, як то кажуть.

Нуар і джаз, гранж і лаунж, трохи хіп-хопу - і ми покажемо, що Квітка може і повинен бути сучасним і актуальним. Наскільки? Побачиш на власні очі. Коротше, мейк Квітка грейт егейн!

Режисура: Артем Вусик
актори:
Прокіп - Діма Третяк
Одарка - Марина Кравченко
Канзюба - Андрій Ванєєв
Уляна - Катя Любченко
Стецько - Андрій Хіль
Олексій - Максим Татарчук
Скорик - Олег Маковейчук
Хореографія: Ніна Хижна
Музика: Стас Кононов, Сергій Савенко
Вокал: Олександра Малацковская
Художниця по костюмах: Поліна Карпова
Моушн дизайн:
Світлана Житня


Схожі події

Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару 50% на другий 20 березня 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 50 грн. Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару Вже не хочу 20 березня Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати CARMINA BURANA CARMINA BURANA 1 Подія CARMINA BURANA 29.02 - 29.02.2020 Морфій -50% на другий 02 березня 19:00, Пн Морфій Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 160 грн. Морфій Вже не хочу 02 березня Морфій Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Love is... -15% на кожний 01 березня 19:00, Нд Love is... Одеса, Український театр від 100 грн. Love is... Вже не хочу 01 березня Love is... Український театр Придбати