Стрімголов

23 листопада 2018, Пт. 21:00
Баттерфляй DeLuxe Червоний зал Київ, вул. Антоновича, 50
від 125 грн.
від 125 грн.

Галерея

Стрімголов у Києві - фото №1 picture
Стрімголов у Києві - фото №2 picture
Стрімголов у Києві - фото №3 picture
Стрімголов у Києві - фото №4 picture

Про подiю

Показ фільму "СТРІМГОЛОВ"

Режисерка: Марина Степанська
Україна / 2017 / 105 хв. / психологічна драма

У ролях: Дар'я Плахтій, Андрій Селецький, Олег Мосійчук, Лариса Руснак, Крістіан Борис

Антон – 27-річний колишній вундеркінд-музикант, що не зміг впоратися з покладеними на нього сподіваннями, повертається додому після кількарічного навчання в Швейцарії і п’яти місяців, проведених в психо-неврологічному диспансері під Києвом, де він лікувався від алкогольної залежності. На ці 5 місяців припадає “зима, що нас змінила” 2013-14 року. Тож нове життя означає для Антона не тільки відсутність друзів, колишніх звичок і справи всього життя - музики, а й будь-яких правил, за якими можна вписатися в нову реальність.

Катя – одна з тисяч дівчат, що винаймають мікрокімнати в кам’яних джунглях Троєщини, за два дні має їхати до Берліну зі своїм бойфрендом, німецьким фотокором. Випадкова зустріч Каті і Антона змінює все.

Схожі події

Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста 17 лютого 20:00, Нд Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста Київ, Будинок архітектора від 175 грн. Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста Вже не хочу 17 лютого Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста Будинок архітектора Придбати Lords of the Sound. Love Story 14 лютого 20:00, Чт Lords of the Sound. Love Story Львів, Львівський театр опери та балету від 290 грн. Lords of the Sound. Love Story Вже не хочу 14 лютого Lords of the Sound. Love Story Львівський театр опери та балету Придбати Lords of the Sound. Music is Coming 24 лютого 19:00, Нд Lords of the Sound. Music is Coming Вінниця, Будинок офіцерів від 140 грн. Lords of the Sound. Music is Coming Вже не хочу 24 лютого Lords of the Sound. Music is Coming Будинок офіцерів Придбати Lords of the Sound. Love Story 14 лютого 17:30, Чт Lords of the Sound. Love Story Львів, Львівський театр опери та балету від 290 грн. Lords of the Sound. Love Story Вже не хочу 14 лютого Lords of the Sound. Love Story Львівський театр опери та балету Придбати