24-pay-mark Created with Sketch.

ПОСВЯТА ВСІХ СТУДЕНТІВ КИЄВА - МАСШТАБНИЙ STUDFEST 2021

10 - 11 вересня 2021 16:00
ЛЬОДОВИЙ СТАДІОН - FESTIVAL SPACE Київ, пр. Академіка Глушкова, 9
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Про подiю

ПОСВЯТА ВСІХ СТУДЕНТІВ КИЄВА - МАСШТАБНИЙ STUDFEST 2021 у Києві! Чекаємо на вас 2021-09-10 в 16:00 на локації ЛЬОДОВИЙ СТАДІОН - FESTIVAL SPACE, Київ.
Ви можете придбати квитки на ПОСВЯТА ВСІХ СТУДЕНТІВ КИЄВА - МАСШТАБНИЙ STUDFEST 2021 на Concert.ua онлайн.Вже 10 років поспіль — скільки б вечірок до ПОСВЯТИ СТУДЕНТІВ не відбувалося — головний центр свята на Rave'era GROUP. І ми вкотре готові це тобі довести: STUDFEST 2021 на ЛЬОДОВОМУ СТАДІОНІ - НАЙМАСШТАБНІША ПОСВЯТА УКРАЇНИ!

Дорогі першокурсники КИМО, КНУ, КПІ, НАУ, КНТЕУ, КНЕУ, КНУБА, НУБИП, НУХТ, КНЛУ, НМУ, НаУКМА, КУТЕП, МНТУ, ДУТ, НАВС, НУФВСУ, Гринченка, НТУ, КИСИ, ААУ, МАУП від душі вітаємо вас зі вступом до університету. Зовсім скоро ви станете справжніми студентами.

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА  STUD FEST  І RAKHIM У КИЄВІ?

  1. Високооплачувана зірка TikTok із мільйонною армією підписників.
  2. Автор гучного мегахіта Fendi.
  3. Артист, зустріч з яким принесе нові емоції та потужний заряд енергії.

ВЕЛИКИЙ ЗАХІД з RAKHIMом У КИЄВІ

10 вересня  поспішайте на виступ крутого тіктокера і успішного репера Rakhim! Хлопець, що вже може похизуватися 9 мільйонами підписників у TikTok та більше ніж 6 мільйонами у Instagram, тепер активно будує музичну кар’єру в хіп-хопі. Поспішайте отримати найпотужніші емоції!

Цього року ми обрали центром свята історичне місце Льодовий СТАДІОН, а саме - 2 величезні ділянки на ньому + вулиця (де будуть атракціони, фуд-корти та інші розваги)

На вас чекають 2 сцени:

- MAIN Stage
- TECHNO&POP Stage

Раніше такою розстановкою нам вдавалося домагатися несподіваного результату - зміна комбінацій впливала на вайб і настрій ночі. До зустрічі на танцполі!

STUD FEST- повернення в марафон нічних подій столиці!

Студент - це не рівень освіти, це стиль життя, це ритм життя. Це постійно мінливий світ.
У нашому храмі STUDFEST ми об'єднюємо студентів Києва з активною життєвою позицією, що прагнуть перемагати та готові присвятити себе цілком самореалізації.

Нам не важливий твій стиль, хобі, нам важливо хто ти! Будь собою ! Будь оригінальним!

Ризикуй, роби що подобається, і ніколи не зраджуй своїм мріям. #RaveEra #STUDFEST - WE ARE ORIGINAL!
Так, і спеціально для Вас ми вже приготували дуже теплу зустріч.

Start at 18:00
More info: +38 093 74 02 954 (WhatsApp, Viber, Telegram).

INSTAGRAM:

https://www.instagram.com/stud_fest_2021/ 

Тут будуть усі!

Схожі події

Kali Street Fest 21 жовтня 15:00, пт Kali Street Fest Київ, Bel etage від 300 грн. Kali Street Fest Вже не хочу 21 жовтня Kali Street Fest Bel etage Придбати Cертифікати CONCERT.UA Кожного дня Cертифікати CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 250 грн. Cертифікати CONCERT.UA Вже не хочу Кожного дня Cертифікати CONCERT.UA Concert.ua Придбати Comic Con Ukraine 2022 02 вересня 12:00, сб Comic Con Ukraine 2022 Київ, Арт-завод Платформа від 450 грн. Comic Con Ukraine 2022 Вже не хочу 02 вересня Comic Con Ukraine 2022 Арт-завод Платформа Придбати