Студія Квартал 95. Нова програма

29 серпня 2018, Ср. 20:00
Літній театр Морвокзал Одеса, вул. Приморська, 6
від 1 грн.
від 1 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Студії Квартал 95. Нова програма?

1. Першими почути нові жарти кращих гумористів країни.
2. В черговий раз переконатися: «Квартал-95» - це колектив, у якого просто немає конкурентів.
3. Надовго зарядитися життєвим позитивом «квартальщиків».

29 серпня в літньому театрі «Морвокзал» розірветься бомба під назвою студія «Квартал-95». Радіус ураження смішними осколками - необмежений. Зачепить кожного. Головне - прийти і триматися гідно (не луснути від сміху)!

Нова ексклюзивна програма «квартальщиків» вже готова. Свіжі жарти, неповторні пародії, гострі репризи і, звичайно, найактуальніші теми - все це отримаєте першими, з пилу-жару!

Сьогодні в нашій країні немає людини, яка б не знала і не любила команду «Кварталу». Ось уже багато років приголомшливі артисти збирають аншлаги на кожному своєму виступі. Їх концертів чекають не менше, ніж власну зарплату: посміятися досхочу, з посмішкою поглянути на навколишні проблеми корисно кожному. А першокласний гумор блискучих гумористів, як хороше вино, визріваючи від року до року, привертає до армії шанувальників Студії все більше людей.

Говорити про динозаврів вітчизняного гумору можна нескінченно. Але в десятки разів ціннішою буде одна зустріч - з іскрометними, безмірно талановитими «кварталівцями», які довго очікували зустрічі з вами .

Ловіть свіжий гумор і не забудьте засипати улюблених артистів міцними оплесками.

До зустрічі!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 17.01 - подорожчання 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Peter Bence 02 квітня 19:00, Вт Peter Bence Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 250 грн. Peter Bence Вже не хочу 02 квітня Peter Bence МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 20 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 20 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати