Студія Квартал 95. Нова програма

29 серпня 2018, Ср. 20:00
Літній театр Морвокзал Одеса, вул. Приморська, 6
від 1 грн.
від 1 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Студії Квартал 95. Нова програма?

1. Першими почути нові жарти кращих гумористів країни.
2. В черговий раз переконатися: «Квартал-95» - це колектив, у якого просто немає конкурентів.
3. Надовго зарядитися життєвим позитивом «квартальщиків».

29 серпня в літньому театрі «Морвокзал» розірветься бомба під назвою студія «Квартал-95». Радіус ураження смішними осколками - необмежений. Зачепить кожного. Головне - прийти і триматися гідно (не луснути від сміху)!

Нова ексклюзивна програма «квартальщиків» вже готова. Свіжі жарти, неповторні пародії, гострі репризи і, звичайно, найактуальніші теми - все це отримаєте першими, з пилу-жару!

Сьогодні в нашій країні немає людини, яка б не знала і не любила команду «Кварталу». Ось уже багато років приголомшливі артисти збирають аншлаги на кожному своєму виступі. Їх концертів чекають не менше, ніж власну зарплату: посміятися досхочу, з посмішкою поглянути на навколишні проблеми корисно кожному. А першокласний гумор блискучих гумористів, як хороше вино, визріваючи від року до року, привертає до армії шанувальників Студії все більше людей.

Говорити про динозаврів вітчизняного гумору можна нескінченно. Але в десятки разів ціннішою буде одна зустріч - з іскрометними, безмірно талановитими «кварталівцями», які довго очікували зустрічі з вами .

Ловіть свіжий гумор і не забудьте засипати улюблених артистів міцними оплесками.

До зустрічі!

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 9 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 30.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати