Студії Бомонд - 35 років!

25 травня 2019, Сб. 18:00
Палац культури Металургів , вул. Паланочна, 6
від 70 грн.
від 70 грн.

Про подiю

Чому варто піти на 35 років Студії Бомонд?

1. Мультиформатне мистецьке дійство
2. Парад вражаючих прем’єр
3. Численні лекції та майстер-класи

Невпинно крутиться лічильник концертних сезонів студії «Бомонд», впевнено наближаючись до позначки 35. Саме стільки років існує славетна танцювальна студія з міста Новомосковська і повірте, гучні урочистості, заплановані на святкування ювілею будуть гідними цієї визначної дати!

У кращих традиціях наших свят ми не будемо робити просто концерт. Мультиформатне мистецьке дійство триватиме цілих 3 дні, з 24 по 26 травня. Що це буде? Парад вражаючих прем’єр та реконструкції давніх хореографічних картин, від чинних бомондівців та випускників студії. Як досягти здоров’я та довголіття? Як отримати танцювальну освіту за кордоном? Як рухатись усвідомлено? На ці та інші не менш цікаві питання відповідатимуть відомі спікери на численних лекціях та майстер-класах. І, звісно ж, яке свято обійдеться від подарунків? Цінні призи від наших партнерів вже чекають на фанів студії Бомонд, а на солодке ми залишимо атмосферне афтепаті!

Схожі події

Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару 27 вересня 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Вже не хочу 27 вересня Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Катерина Ханюкова та Джеффрі Сіріо. Лебедине озеро 06 жовтня 19:00, Нд Катерина Ханюкова та Джеффрі Сіріо. Лебедине озеро Київ, Національна опера України від 200 грн. Катерина Ханюкова та Джеффрі Сіріо. Лебедине озеро Вже не хочу 06 жовтня Катерина Ханюкова та Джеффрі Сіріо. Лебедине озеро Національна опера України Придбати Kyiv Modern Ballet. Болеро. Дощ. Раду Поклітару 21 вересня 19:00, Сб Kyiv Modern Ballet. Болеро. Дощ. Раду Поклітару Київ, Київський театр опери і балету для дітей та юнацтва від 120 грн. Kyiv Modern Ballet. Болеро. Дощ. Раду Поклітару Вже не хочу 21 вересня Kyiv Modern Ballet. Болеро. Дощ. Раду Поклітару Київський театр опери і балету для дітей та юнацтва Придбати Жизель 28 вересня 19:00, Сб Жизель Київ, Національна опера України від 200 грн. Жизель Вже не хочу 28 вересня Жизель Національна опера України Придбати