Суд над відьмою

1 жовтня 2018, Пн. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 550 грн.
від 550 грн.

Галерея

Суд над відьмою у Києві - фото №1 Суд над відьмою у Києві
Суд над відьмою у Києві - фото №2 Суд над відьмою у Києві афіша
Суд над відьмою у Києві - фото №3 Суд над відьмою у Києві квитки
Суд над відьмою у Києві - фото №4 Суд над відьмою у Києві на concert.ua
Суд над відьмою у Києві - фото №5 Суд над відьмою у Києві фото
Суд над відьмою у Києві - фото №6 Суд над відьмою у Києві піти
Суд над відьмою у Києві - фото №7 Суд над відьмою у Києві дивитись
Суд над відьмою у Києві - фото №8 Суд над відьмою у Києві афіша

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Суд над відьмою?

1. Побачити вживу легендарну Орнеллу Муті
2. Стати свідком історії жіночої сили і незалежності
3. Почути один з найкрасивіших мов у світі - італійський

Зверніть увагу, що спектакль перенесено на 1 жовтня.

Вперше в Україні! Новий унікальний прем'єрний спектакль з всесвітньо-відомою актрисою Італії Орнеллою! У неймовірною реальної історії про справжній жінці - «Суд над відьмою». Постановка режисера Enrico Maria Lamanna.

ХТО НЕ ЛЮБИВ ЛЮБОВ ЛИШЕ НЕНАВИДИТЬ

20 березня 1428 року в середньовічному місті Тоді, на головній соборній площі міста, суд на чолі з інквізитором (Мікеле Плачідо) звинуватив і потім, засудив до спалення на вогнищі Francesco Matteuccia (Орнелла Муті) стала першою страченої жінкою у світовій історії за підозрою в чаклунстві . Правдива постановка про той час, коли було важко бути справжньою жінкою і коли здавалося, що навіть бог забороняє любити.

Це розповідь про жорстоке часу, коли будь-яка спроба жінки підняти голову і довести своє право на любов, любити і бути коханою, не кажучи про ж про право на вільний вибір, приводила до переслідувань і кривавих наслідків. Matteuccia ставати символом жіночої незалежності й гордості на всі часи, жінкою полеглої за любов.

Oрнелла Муті яскрава і красива жінка і актриса додає постановці необхідних теплих фарб, які зберігають в глядачах надію і віру, що прекрасне жваво і обов'язково треба любити, вірити і сподіватися і вона кричить на вогнищі «Він любить лише тих кого він не ненавидить».

«Це дійсно прекрасне шоу», - каже постановник вистави Lamanna, «злегка хворобливе, але в дусі часу, змушує відчувати і думати».

Вистава йде мовою оригіналу з дубльованим двухголосний синхронним перекладом!

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 23 Події Німецький цирк Black and White 23.03 - 21.04.2019 Чорний Квадрат: Гола правда 02 квітня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Гола правда Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Гола правда Вже не хочу 02 квітня Чорний Квадрат: Гола правда Bel etage Придбати Собаче серце -50% на другий 12 квітня 19:00, Пт Собаче серце Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр від 70 грн. Собаче серце Вже не хочу 12 квітня Собаче серце Рівненський академічний український музично-драматичний театр Придбати Лебедине озеро 24 березня 19:00, Нд Лебедине озеро Київ, Національна опера України від 150 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 24 березня Лебедине озеро Національна опера України Придбати