Суд над відьмою

1 жовтня 2018, Пн. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 550 грн.
від 550 грн.

Галерея

Суд над відьмою у Києві - фото №1 Суд над відьмою у Києві
Суд над відьмою у Києві - фото №2 Суд над відьмою у Києві афіша
Суд над відьмою у Києві - фото №3 Суд над відьмою у Києві квитки
Суд над відьмою у Києві - фото №4 Суд над відьмою у Києві на concert.ua
Суд над відьмою у Києві - фото №5 Суд над відьмою у Києві фото
Суд над відьмою у Києві - фото №6 Суд над відьмою у Києві піти
Суд над відьмою у Києві - фото №7 Суд над відьмою у Києві дивитись
Суд над відьмою у Києві - фото №8 Суд над відьмою у Києві афіша

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Суд над відьмою?

1. Побачити вживу легендарну Орнеллу Муті
2. Стати свідком історії жіночої сили і незалежності
3. Почути один з найкрасивіших мов у світі - італійський

Зверніть увагу, що спектакль перенесено на 1 жовтня.

Вперше в Україні! Новий унікальний прем'єрний спектакль з всесвітньо-відомою актрисою Італії Орнеллою! У неймовірною реальної історії про справжній жінці - «Суд над відьмою». Постановка режисера Enrico Maria Lamanna.

ХТО НЕ ЛЮБИВ ЛЮБОВ ЛИШЕ НЕНАВИДИТЬ

20 березня 1428 року в середньовічному місті Тоді, на головній соборній площі міста, суд на чолі з інквізитором (Мікеле Плачідо) звинуватив і потім, засудив до спалення на вогнищі Francesco Matteuccia (Орнелла Муті) стала першою страченої жінкою у світовій історії за підозрою в чаклунстві . Правдива постановка про той час, коли було важко бути справжньою жінкою і коли здавалося, що навіть бог забороняє любити.

Це розповідь про жорстоке часу, коли будь-яка спроба жінки підняти голову і довести своє право на любов, любити і бути коханою, не кажучи про ж про право на вільний вибір, приводила до переслідувань і кривавих наслідків. Matteuccia ставати символом жіночої незалежності й гордості на всі часи, жінкою полеглої за любов.

Oрнелла Муті яскрава і красива жінка і актриса додає постановці необхідних теплих фарб, які зберігають в глядачах надію і віру, що прекрасне жваво і обов'язково треба любити, вірити і сподіватися і вона кричить на вогнищі «Він любить лише тих кого він не ненавидить».

«Це дійсно прекрасне шоу», - каже постановник вистави Lamanna, «злегка хворобливе, але в дусі часу, змушує відчувати і думати».

Вистава йде мовою оригіналу з дубльованим двухголосний синхронним перекладом!

Схожі події

Новорічна космічна пригода Новорічна космічна пригода 18 Подiй Новорічна космічна пригода 19.12 - 25.12.2018 Голіаф Голіаф 27 Подiй Голіаф 22.12 - 10.01.2019 Winterra. Легенда казкового краю Winterra. Легенда казкового краю 64 Події Winterra. Легенда казкового краю 14.12 - 20.01.2019 Чорний квадрат. Новорічний кекс 18 грудня 19:30, Вт Чорний квадрат. Новорічний кекс Київ, ATLAS від 150 грн. Чорний квадрат. Новорічний кекс Вже не хочу 18 грудня Чорний квадрат. Новорічний кекс ATLAS Придбати