Суд над відьмою

1 жовтня 2018, Пн. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 550 грн.
від 550 грн.

Галерея

Суд над відьмою у Києві - фото №1 Суд над відьмою у Києві
Суд над відьмою у Києві - фото №2 Суд над відьмою у Києві афіша
Суд над відьмою у Києві - фото №3 Суд над відьмою у Києві квитки
Суд над відьмою у Києві - фото №4 Суд над відьмою у Києві на concert.ua
Суд над відьмою у Києві - фото №5 Суд над відьмою у Києві фото
Суд над відьмою у Києві - фото №6 Суд над відьмою у Києві піти
Суд над відьмою у Києві - фото №7 Суд над відьмою у Києві дивитись
Суд над відьмою у Києві - фото №8 Суд над відьмою у Києві фото

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Суд над відьмою?

1. Побачити вживу легендарну Орнеллу Муті
2. Стати свідком історії жіночої сили і незалежності
3. Почути один з найкрасивіших мов у світі - італійський

Зверніть увагу, що спектакль перенесено на 1 жовтня.

Вперше в Україні! Новий унікальний прем'єрний спектакль з всесвітньо-відомою актрисою Італії Орнеллою! У неймовірною реальної історії про справжній жінці - «Суд над відьмою». Постановка режисера Enrico Maria Lamanna.

ХТО НЕ ЛЮБИВ ЛЮБОВ ЛИШЕ НЕНАВИДИТЬ

20 березня 1428 року в середньовічному місті Тоді, на головній соборній площі міста, суд на чолі з інквізитором (Мікеле Плачідо) звинуватив і потім, засудив до спалення на вогнищі Francesco Matteuccia (Орнелла Муті) стала першою страченої жінкою у світовій історії за підозрою в чаклунстві . Правдива постановка про той час, коли було важко бути справжньою жінкою і коли здавалося, що навіть бог забороняє любити.

Це розповідь про жорстоке часу, коли будь-яка спроба жінки підняти голову і довести своє право на любов, любити і бути коханою, не кажучи про ж про право на вільний вибір, приводила до переслідувань і кривавих наслідків. Matteuccia ставати символом жіночої незалежності й гордості на всі часи, жінкою полеглої за любов.

Oрнелла Муті яскрава і красива жінка і актриса додає постановці необхідних теплих фарб, які зберігають в глядачах надію і віру, що прекрасне жваво і обов'язково треба любити, вірити і сподіватися і вона кричить на вогнищі «Він любить лише тих кого він не ненавидить».

«Це дійсно прекрасне шоу», - каже постановник вистави Lamanna, «злегка хворобливе, але в дусі часу, змушує відчувати і думати».

Вистава йде мовою оригіналу з дубльованим двухголосний синхронним перекладом!

Схожі події

Лускунчик 09 листопада 18:30, Пт Лускунчик Одеський Національний Академічний театр опери та балету, Одеса від 40 грн. Лускунчик Вже не хочу 09 листопада Лускунчик Одеський Національний Академічний театр опери та балету Придбати Київ Модерн Балет. Спляча красуня 28 жовтня 19:00, Нд Київ Модерн Балет. Спляча красуня МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 70 грн. Київ Модерн Балет. Спляча красуня Вже не хочу 28 жовтня Київ Модерн Балет. Спляча красуня МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Майстер та Маргарита 23 жовтня 19:00, Вт Майстер та Маргарита Волинський музично-драматичний театр, Луцьк від 150 грн. Майстер та Маргарита Вже не хочу 23 жовтня Майстер та Маргарита Волинський музично-драматичний театр Придбати Лесь Подерв’янський 28 жовтня 19:00, Нд Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів, Київ від 500 грн. Лесь Подерв’янський Вже не хочу 28 жовтня Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів Придбати