19 червня 2019, Ср. 18:30
від 20 грн.
від 20 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Долі»?

1. «Долі» – авторський проект Одеської опери.
2. Імена творців відомі у всьому світі.
3. Теми, які піднімаються в постановці, нікого не залишать байдужим.

Одеський театр опери та балету запрошує на виставу «Долі». Не пропустіть можливість оцінити авторську роботу театру!

«Долі» – сучасний балет у 2-х діях. Автором лібрето і хореографом-постановником є Сергій Кон, титулований соліст відомого театру «Київ Модерн-балет». Автор музики – одеський композитор Юлія Гомельська, твори якої заслужили визнання світових театралів.

На думку критиків, Одеський оперний театр у своїх «Доля» представив абсолютно новий жанр – документальний балет. Кожне відділення, кожна сцена – відображення життєвих сценаріїв молодих людей. Сценаріїв не завжди щасливих. Часто – наповнених втратами, розчаруваннями, болем. Чи не про це нагадує постать у чорній сутані, що з'являється в кінці кожної сцени? Але не! У фіналі фігура виявляється ангелом, який залишає по собі світло, запрошуючи слідувати за ним у майбутнє.

Постановка закликає кожного задуматися: а чи є фатум, чи кожен –сам коваль свого щастя, як і нещастя...

Особливість сценарію в тому, що він заснований на реальних подіях. Унікальність хореографії – у використанні різних технік танцю і елементів пантоміми.

Диригент – Віталій Ковальчук.

Чекаємо на вас!

Схожі події

Баядерка 18 вересня 18:30, Ср Баядерка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Баядерка Вже не хочу 18 вересня Баядерка Одеський театр Опери та Балету Придбати польська кров 21 вересня 18:30, Сб польська кров Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. польська кров Вже не хочу 21 вересня польська кров Театр музкомедії Придбати Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові 19 вересня 19:30, Чт Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Вже не хочу 19 вересня Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Bel etage Придбати Кармен Кармен 1 Подія Кармен 19.09 - 19.09.2019