Сухішвілі

30 березня 2019, Сб. 19:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 1 грн.
від 1 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт ансамблю «Сухішвілі»?

1. Переконатися на власні очі: легендарні танцюристи перемагають закони гравітації.
2. Із захватом спостерігати за кожним рухом, переконуючись у бажанні бачити це знову і знову.
3. Відвідати грандіозне шоу світового рівня в рідному місті.

30 березня на сцену Музкомедії увірвуться неймовірні та неперевершені «Сухішвілі». Не пропустіть свято танцю, яке дарує море позитиву і заряджає бадьорістю!

100 танцюристів, 2500 костюмів, приголомшлива хореографія - справжня насолода для душі. Спеціальна програма нагородить публіку незабутніми враженнями і вкотре нагадає: в «Сухішвілі» не можна не закохатися.

Ансамбль народного танцю «Сухішвілі» завжди неймовірно тепло приймають в Одесі. Причиною тому - унікальний талант і красива грузинська душа, яка присутня в кожному танці. Великі артисти, в свою чергу, з нетерпінням очікують зустрічей з українською публікою, щоб дарувати всю свою внутрішню енергію і отримувати потужний емоційний відгук.

Творчість ансамблю «Сухішвілі» гаряче люблять мільйони: у ній живе благородство грузинського народу, його давня історія і вікові традиції. Про авторитет колективу на світовій сцені свідчить той факт, що саме «Сухішвілі» були першими учасниками ансамблю народного танцю, запрошеними виступити в знаменитому театрі «Ла Скала».

Виступи грузинського ансамблю вже побачили понад 90 мільйонів глядачів. Тепер ваша черга!

До зустрічі!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати RASA 19 квітня 23:59, Пт RASA Одеса, Palladium від 250 грн. RASA Вже не хочу 19 квітня RASA Palladium Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати