Сутінки богів

25 вересня 2019, Ср. 19:00
Російський театр Одеса, вул. Грецька, 48
від 60 грн.
від 60 грн.

Про подiю

Спектакль поставлений молодим московським режисером, випускником курсу Романа Віктюка Євгеном Лавренчуком за п'єсою відомих одеського письменника та історика Родіона Феденёва ..

В основі сюжету п'єси лягли реальні біографічні факти з життя легендарного російського актора і поета Олександра Вертинського, історія його взаємин з не менш легендарною особистістю - знаменитої одеситкою, зіркою німого кіно Вірою Холодною.

Режисер Євген Лавренчук про виставу: "Коли йде ціла епоха, пласт культури, - разом з нею йдуть Кумири цієї епохи. Але Кумири, як і Боги в античності, не йдуть просто так. Разом з ними йде частинка нашого безсмертя. Сьогодні, в століття цифрових технрологій людська душа втрачає свою поетичність. Ідуть пафос і романтика великої європейської культури. Поезія загнана в гетто бібліотек. Сьогодні поезію читають тільки божевільні. Цей спектакль - про божевільних і для божевільних. Адже тільки в своєму божевіллі ми зустрічаємося зі св їй мрією ... "

Схожі події

Хор ім. Г. Верьовки 11 грудня 19:00, Ср Хор ім. Г. Верьовки Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 160 грн. Хор ім. Г. Верьовки Вже не хочу 11 грудня Хор ім. Г. Верьовки Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Поневолення любов'ю 07 грудня 19:00, Сб Поневолення любов'ю Одеса, Український театр від 80 грн. Поневолення любов'ю Вже не хочу 07 грудня Поневолення любов'ю Український театр Придбати В джазі тільки дівчата 08 грудня 16:00, Нд В джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 грн. В джазі тільки дівчата Вже не хочу 08 грудня В джазі тільки дівчата Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Kyiv Modern Ballet. Лускунчик. Раду Поклітару Kyiv Modern Ballet. Лускунчик. Раду Поклітару 3 Події Kyiv Modern Ballet. Лускунчик. Раду Поклітару 5.12 - 12.01.2020