Summer Of Haze

9 жовтня 2020, Пт. 19:00
MonteRay Live Stage Київ, вул. Прорізна, 8
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Summer Of Haze у Києві! Чекаємо на вас 2020-10-09 в 19:00 на локації MonteRay Live Stage, Київ.
Ви можете придбати квитки на Summer Of Haze на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)

БУДЬ ЛАСКА, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 11 травня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки будуть дійсними на нову дату без необхідності обміну.

Разом з організатором події ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви скористаєтесь квитком на нову дату. Це дозволить і в майбутньому робити для вас яскраві події та надавати сервіс.

Організатор: icecream promo

Подію перенесено з 5 червня на 9 жовтня.

Ви готові, дітлахи? Summer Of Haze знову возз'єднався з Icecream Promo, щоб вже 9 жовтня презентувати свій новий альбом в Києві.

Що нам відомо?

Всього пару речей.
По-перше, саме з Summer of Haze ми колись починали в Києві. І з ним, звичайно ж, не закінчуємо.

По-друге, Summer Of Haze - містичний персонаж і вважає за краще приховувати своє обличчя від публіки під час виступів, знімаючи бандану після шоу: він "відключає" свого героя і перетворюється в Захара, якого знають багато, надто багато людей. Його треки з'явилися в мережі 6 років тому і зробили його "обличчям" Витч-хаус сцени, однією з наймасштабніших серед вітчизняного андерграунду. І нашим улюбленців, ніде правди діти.

Ну і по-третє, він вирушає до Києва, щоб знову побачитися з вами і розкрити перед вами не обличчя зовсім, а душу. Через свій новий альбом.

Квитки по посиланню. Залишайте сумніву, стрес і сметенія - віддавайтеся музиці.