SuperNatural Wine Festival

29 лютого 2020, Сб. 12:00
M82 Київ, вул. Межигірська, 82
від 200 грн.
Гарантія повернення коштів При оплаті карткою гарантоване повернення 90% номінальної вартості оплачених квитків за запитом покупця. Крайній термін запиту з особистого кабінету:12:00 28/02/2020. деталі тут
від 200 грн.
Обрати квиток

Про подiю

увесь цей текст буде написано з маленької літери. можливо, в ньому будуть одруківки, як от прмо заращ. це не про who cares, а про натуральність, бо ми маємо справу з натуральними винами, а у випадку з ними все має бути природнім.

натуральні треба знати і пити, бо вони не лише тренд, це щось типу… не хочеться використовувати кліше про витвори мистецтва, але інакше і не скажеш. вони передбачають мінімум контроля на виноробні (відсутність сірки чи зовсім її мала кількість, часто відсутнє фільтрування, дикі дріжджі) та максимум допомоги природі, що створює здоровий та якісний виноград.

натуралістів об’єднує відсутність снобізму та принципи виробництва вина — те саме low intervention. вони не втручаються у процес творення, щоб на виході отримати вино, яке не має подобатись критикам. воно взагалі нікому нічого не винне, і ні в чому не винне також. вам теж. ви можете або зацінити, або ні, спробувати треба неодмінно.

тому ми вирішили зібрати разом тих, хто вже, хто ще ні, хто тільки збирається, і тих, хто навіть не думав про це. якщо ви серед тих, хто вже, але не оцінили, ще один шанс цим винам. а може і не один, бо на SuperNatural Wine Festival шансів буде більше 100.

29 лютого ми зберемо разом подібних у філософії, але все ж дуже різних виноробів-натуралістів. такого ще ніхто не робив. ми зробимо. франція, італія, австрія, німеччина, греція, грузія, швейцарія та інші країни. келих spiegelau, ви та багато natural wine. їжа теж буде.

за вина відповідають:
Le Silpo
goodwine
Roots

приходьте, дегустуйте, вчіться (лекції теж будуть), розумійте або ні, спілкуйтесь з виноробами. або ні. просто пийте натуральне.

жарт для своїх: деякі винороби кажуть, що їм той-самй-паркер дав би 50. що це значить? загугліть оцінювання від паркера. бадабумц.