27 листопада 2018, Вт. 07:00
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 149 грн.
від 149 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Зраночку»?

1. Це єдина вистава у країні, яку можна подивитися до роботи
2. Перша комедія-детектив від театру абсурду
3. Ви довго не зможете забути цих чарівних диваків

У чому краса легкого ранкового детектива «Зраночку» від Інародного театру абсурду Воробушек, так це в тому, що він буде гратися о 7 ранку. Так, ти не помилився. Ми повторимо це ще раз - 7 ранку, Будинок Архітектора, 27 листопада. І ще раз - 7.00.

Театр, який побив Рекорд України в номінації «Найбільша кількість зіграних авторських вистав за один день», і ось він у Києві з комедійним виставою «Зраночку», який грається о 7 ранку. Ти, напевно, ще не зрозумів. 7 ранку.

Подумай тільки - усі колеги сонні, а ти бадьорий і веселий, бо вже побачив велике мізкодробильне комедійне шоу. Повір, ми писали п'єсу з чітким усвідомленням того, що ти будеш ще сонний, а значить, дістатись до твоєї підсвідомості буде легше.

Але ти лишень уяви: прокидається місто, навколо світанкова тиша, чути навіть, як блимає лампочка світлофора, пара від запашної кави здіймається в небо, де пролітають сонні птиці. Ти допиваєш чорний напій, що бадьорить, і заходиш з холоду в затишний теплий зал. І понеслася...

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 39 Подiй Німецький цирк Black and White 22.02 - 21.04.2019 Театр вух. Мої найкращі весняні канікули 01 березня 19:00, Пт Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Київ, Будинок Кіно від 290 грн. Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Вже не хочу 01 березня Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Будинок Кіно Придбати Лебедине озеро 24 березня 19:00, Нд Лебедине озеро Київ, Національна опера України від 150 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 24 березня Лебедине озеро Національна опера України Придбати Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день 10 березня 19:00, Нд Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Одеса, Український театр від 100 грн. Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Вже не хочу 10 березня Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Український театр Придбати