27 листопада 2018, Вт. 07:00
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 149 грн.
від 149 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Зраночку»?

1. Це єдина вистава у країні, яку можна подивитися до роботи
2. Перша комедія-детектив від театру абсурду
3. Ви довго не зможете забути цих чарівних диваків

У чому краса легкого ранкового детектива «Зраночку» від Інародного театру абсурду Воробушек, так це в тому, що він буде гратися о 7 ранку. Так, ти не помилився. Ми повторимо це ще раз - 7 ранку, Будинок Архітектора, 27 листопада. І ще раз - 7.00.

Театр, який побив Рекорд України в номінації «Найбільша кількість зіграних авторських вистав за один день», і ось він у Києві з комедійним виставою «Зраночку», який грається о 7 ранку. Ти, напевно, ще не зрозумів. 7 ранку.

Подумай тільки - усі колеги сонні, а ти бадьорий і веселий, бо вже побачив велике мізкодробильне комедійне шоу. Повір, ми писали п'єсу з чітким усвідомленням того, що ти будеш ще сонний, а значить, дістатись до твоєї підсвідомості буде легше.

Але ти лишень уяви: прокидається місто, навколо світанкова тиша, чути навіть, як блимає лампочка світлофора, пара від запашної кави здіймається в небо, де пролітають сонні птиці. Ти допиваєш чорний напій, що бадьорить, і заходиш з холоду в затишний теплий зал. І понеслася...

Схожі події

Дмитро Романов 24 липня 20:00, Ср Дмитро Романов Одеса, Зелений театр від 300 грн. Дмитро Романов Вже не хочу 24 липня Дмитро Романов Зелений театр Придбати Дитячий балет 27 липня 11:00, Сб Дитячий балет "Спляча красуня" Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Дитячий балет Вже не хочу 27 липня Дитячий балет "Спляча красуня" Одеський театр Опери та Балету Придбати Лебедине озеро Лебедине озеро 3 Події Лебедине озеро 26.07 - 28.07.2019 Аліса в країні чудес 28 липня 12:00, Нд Аліса в країні чудес Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Аліса в країні чудес Вже не хочу 28 липня Аліса в країні чудес Одеський театр Опери та Балету Придбати