Ethno-Jazz 360⁰ "SV Savana"

13 вересня 2019, Пт. 19:30
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Про подiю

Творчий проект ARTSpace Київського Планетарію запрошує на повнокупольне шоу «Ethno-Jazz 360°». У цей вечір, під зоряним небом, іспано-африкано-індійська музична екзотика від групи "SV Savana".
Якщо Ви любите джаз, фламенко, класичну гітару, імпровізацію і оригінальну сучасну авторську музику з пряними східними візерунками - тоді Вам до нас...
Слухати музику і насолоджуватися спеціально підібраними відео-проекціями на куполі, відпочиваючи і душею і тілом, сидячи в комфортних кріслах оновленого Зоряного залу Планетарію, з приємною прохолодою і візуалізацією на 360 градусів - хіба це Вам не до смаку?

Склад «SV Savana»:

Михайло Кримов - бас гітара, джазова зірка України, композитор і аранжувальник, лауреат міжнародних джазових фестивалів, автор оригінальних прийомів гри на бас гітарі і контрабасі. У минулому учасник відомої джаз-рок групи "Кредо".
Сергій Пучков - табла, барабанщик-перкусіоніст. Навчався в музичній академії в м. Нагпур, Індія. Засновник групи "Небесна ріка", співпрацює з відомими музикантами Індії і всього світу.
Володимир Стиценко - гітара. Виконує, в основному, авторську музику, яка народжується на стику різних стилів і напрямків. Учасник багатьох гітарних і джазових фестивалів. Громадянин світу, гастролює по Центральній Америці, Франції, Люксембургу та Україні.

Схожі події

БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати Kyiv Vibe City 07 грудня 14:00, Сб Kyiv Vibe City Київ, M82 від 499 грн. Kyiv Vibe City Вже не хочу 07 грудня Kyiv Vibe City M82 Придбати JAH KHALIB 08 листопада 19:00, Пт JAH KHALIB Київ, Палац спорту від 490 грн. JAH KHALIB Вже не хочу 08 листопада JAH KHALIB Палац спорту Придбати