Ethno-Jazz 360⁰ "SV Savana"

13 вересня 2019, Пт. 19:30
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Про подiю

Творчий проект ARTSpace Київського Планетарію запрошує на повнокупольне шоу «Ethno-Jazz 360°». У цей вечір, під зоряним небом, іспано-африкано-індійська музична екзотика від групи "SV Savana".
Якщо Ви любите джаз, фламенко, класичну гітару, імпровізацію і оригінальну сучасну авторську музику з пряними східними візерунками - тоді Вам до нас...
Слухати музику і насолоджуватися спеціально підібраними відео-проекціями на куполі, відпочиваючи і душею і тілом, сидячи в комфортних кріслах оновленого Зоряного залу Планетарію, з приємною прохолодою і візуалізацією на 360 градусів - хіба це Вам не до смаку?

Склад «SV Savana»:

Михайло Кримов - бас гітара, джазова зірка України, композитор і аранжувальник, лауреат міжнародних джазових фестивалів, автор оригінальних прийомів гри на бас гітарі і контрабасі. У минулому учасник відомої джаз-рок групи "Кредо".
Сергій Пучков - табла, барабанщик-перкусіоніст. Навчався в музичній академії в м. Нагпур, Індія. Засновник групи "Небесна ріка", співпрацює з відомими музикантами Індії і всього світу.
Володимир Стиценко - гітара. Виконує, в основному, авторську музику, яка народжується на стику різних стилів і напрямків. Учасник багатьох гітарних і джазових фестивалів. Громадянин світу, гастролює по Центральній Америці, Франції, Люксембургу та Україні.

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати МУМИЙ ТРОЛЛЬ 15 грудня 19:00, Вт МУМИЙ ТРОЛЛЬ Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 199 грн. МУМИЙ ТРОЛЛЬ Вже не хочу 15 грудня МУМИЙ ТРОЛЛЬ Міжнародний Виставковий Центр Придбати Atlas Weekend 2020 08 липня 14:00, Ср Atlas Weekend 2020 Київ, ВДНГ від 600 грн. Atlas Weekend 2020 Вже не хочу 08 липня Atlas Weekend 2020 ВДНГ Придбати