Сватання на Гончарівці

від 30 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Сватання на Гончарівці"?

1. Перлина української драматургії.
2. Істинний гумор в п'єсі переплітається з авторською іронією, мотивами народних пісень, обрядовою поезією.
3. Яскраве музичне оформлення, цікаві характери героїв, комедійні ситуації і діалоги, динамічний сюжет ось вже більше півтора століття підтримують незатухаючий інтерес до п'єси класика.

Запрошуємо вас до Рівненського українського театру на виставу «Сватання на Гончарівці». Жвавий сюжет, колоритні образи героїв, народні музичні мотиви об'єднуються в неймовірне поєднання!

Знаменита комедія Григорія Квітки-Основ'яненка заслужено займає одне з чільних місць в скарбниці української класичної драматургії. У цьому творі живе притаманна водевілю легка інтрига. А гумор п'єси зрозумілий і актуальний донині.

Події розгортаються навколо любові кріпосного Олексія до Уляни. Дівчині сватають заможного простака Стецька. Але йому красуня виносить символічний «гарбуз». Закоханій парі всіляко допомагає солдат Скорик, дядько Олексія. Вистава вже багато років йде при переповнених залах і дарує публіці море позитивних емоцій, зриваючи грім оплесків мало не після кожної репліки героїв. Глядачі приходять, щоб посміятися над собою, задуматися над нашим життям. Відчути кожен образ п'єси близьким і зрозумілим, - ось що означає полюбити спектакль «Сватання на Гончарівці». І ось за ніж багато хто приходить на постановку вже вкотре: герої близькі нам ментально, а сам спектакль грає роль відмінного антидепресанту.

Схожі події

Долі 19 червня 18:30, Ср Долі Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Долі Вже не хочу 19 червня Долі Одеський театр Опери та Балету Придбати Пікова дама 22 червня 18:30, Сб Пікова дама Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Пікова дама Вже не хочу 22 червня Пікова дама Одеський театр Опери та Балету Придбати Дон Кіхот 21 червня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 21 червня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати Лебедине озеро 23 червня 18:30, Нд Лебедине озеро Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 23 червня Лебедине озеро Одеський театр Опери та Балету Придбати