Сватання на Гончарівці

24 жовтня 2018, Ср. 19:00
Украинский театр Одеса, ул/ Пастера, 15
від 20 грн.
від 20 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Весіллю згідно з народним звичаєм завжди передує сватання, коли наречений разом зі сватами йде в будинок нареченої свататися... Так відбувається і в українській класичній комедії Григорія Квітки-Основ'яненка - класика національної літератури другої половини XVIII-го століття.

Тільки що робити бідній дівчині, якщо сватів присилає дурний і багатий немилий? А милий її, Олексій, десь в чужій стороні на заробітках ... І коли повернеться додому, невідомо.

За жанром вистава «Сватання на Гончарівці» - вечорниці-марення про українську комічну оперу. Таким чином, тут зібрана, можна сказати, вся антологія жанру комічної опери в національній музичній культурі: і відомі арії з «Наталки Полтавки», і дуети з «Запорожця за Дунаєм», і народні пісні ...

Режисер-постановник - заслужений діяч мистецтв України Володимир Туманов.
Художник-постановник - заслужений художник України Станіслав Зайцев.
Диригент оркестру - Ігор Чернецький.

В ролях: народні артисти України Анатолій Дриженко і Ольга Равицька, заслужені артисти України Віктор Лисенко та Ігор Геращенко, артисти Олександр Бабій, Тетяна Глущенко, Юрій Дудар, Наталія Лаврова, Маргарита Пресич, Олег Русол, Олександр Самусенко та інші.