Сватання на Гончарівці

24 жовтня 2018, Ср. 19:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 20 грн.
від 20 грн.

Про подiю

Весіллю згідно з народним звичаєм завжди передує сватання, коли наречений разом зі сватами йде в будинок нареченої свататися... Так відбувається і в українській класичній комедії Григорія Квітки-Основ'яненка - класика національної літератури другої половини XVIII-го століття.

Тільки що робити бідній дівчині, якщо сватів присилає дурний і багатий немилий? А милий її, Олексій, десь в чужій стороні на заробітках ... І коли повернеться додому, невідомо.

За жанром вистава «Сватання на Гончарівці» - вечорниці-марення про українську комічну оперу. Таким чином, тут зібрана, можна сказати, вся антологія жанру комічної опери в національній музичній культурі: і відомі арії з «Наталки Полтавки», і дуети з «Запорожця за Дунаєм», і народні пісні ...

Режисер-постановник - заслужений діяч мистецтв України Володимир Туманов.
Художник-постановник - заслужений художник України Станіслав Зайцев.
Диригент оркестру - Ігор Чернецький.

В ролях: народні артисти України Анатолій Дриженко і Ольга Равицька, заслужені артисти України Віктор Лисенко та Ігор Геращенко, артисти Олександр Бабій, Тетяна Глущенко, Юрій Дудар, Наталія Лаврова, Маргарита Пресич, Олег Русол, Олександр Самусенко та інші.

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 23 Події Німецький цирк Black and White 23.03 - 21.04.2019 Чорний Квадрат: Гола правда 02 квітня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Гола правда Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Гола правда Вже не хочу 02 квітня Чорний Квадрат: Гола правда Bel etage Придбати Собаче серце -50% на другий 12 квітня 19:00, Пт Собаче серце Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр від 70 грн. Собаче серце Вже не хочу 12 квітня Собаче серце Рівненський академічний український музично-драматичний театр Придбати Лебедине озеро 24 березня 19:00, Нд Лебедине озеро Київ, Національна опера України від 150 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 24 березня Лебедине озеро Національна опера України Придбати