Сватання на Гончарівці

від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Сватання на Гончарівці»?

1. Доторкнутися до улюбленої української класики театру.
2. Поповнити життєві запаси позитиву.
3. Поринути в сюжет, який до цього дня актуальне.

У Чернігівському театрі ім. Т.Г. Шевченко - нетлінний шедевр української класики, п'єса «Сватання на Гончарівці». Приходьте за яскравим настроєм!

«Сватання на Гончарівці», - без сумніву, в числі кращих побутових п'єс в історії українського театру. Всі українці знають і люблять цю історію. Поспішайте побачити сучасну постановку класичної роботи, яка і сьогодні не втрачає своєї актуальності! Ось на сцені з'являється красуня-Уляна, з тим нещасливим «гарбузом» для невдачливого Стецька. Не менш цікаво глядачеві спостерігати за винахідливими спробами Скорика допомогти Уляні вийти заміж за коханого.

Вистава неординарний. Він володіє особливим шармом, джерело якого - народні корені і яскравий настрій героїв. Це - неймовірно помітні образи, що відображають головні риси народного характеру. Чи не слабшає інтерес глядача і до головної теми твору - темі справжнього кохання. Людина ніколи не перестане боротися за своє щастя. А якщо робити це ще і з доброї часткою гумору, то нудьгувати точно буде ніколи!

«Сватання на Гончарівці» - це тонко відчуті діалоги Квітки-Основ'яненка і неперевершена гра акторів. Чекаємо Вас!

Схожі події

Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 20 червня 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 20 червня Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Лебедине озеро 23 червня 18:30, Нд Лебедине озеро Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 23 червня Лебедине озеро Одеський театр Опери та Балету Придбати Севільський цирульник 18 червня 18:30, Вт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 18 червня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Тріумфальна арка Тріумфальна арка 3 Події Тріумфальна арка 16.06 - 23.06.2019