Сватання на Гончарівці

29 травня 2019, Ср. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Сватання на Гончарівці»?

1. Доторкнутися до улюбленої української класики театру.
2. Поповнити життєві запаси позитиву.
3. Поринути в сюжет, який до цього дня актуальне.

У Чернігівському театрі ім. Т.Г. Шевченко - нетлінний шедевр української класики, п'єса «Сватання на Гончарівці». Приходьте за яскравим настроєм!

«Сватання на Гончарівці», - без сумніву, в числі кращих побутових п'єс в історії українського театру. Всі українці знають і люблять цю історію. Поспішайте побачити сучасну постановку класичної роботи, яка і сьогодні не втрачає своєї актуальності! Ось на сцені з'являється красуня-Уляна, з тим нещасливим «гарбузом» для невдачливого Стецька. Не менш цікаво глядачеві спостерігати за винахідливими спробами Скорика допомогти Уляні вийти заміж за коханого.

Вистава неординарний. Він володіє особливим шармом, джерело якого - народні корені і яскравий настрій героїв. Це - неймовірно помітні образи, що відображають головні риси народного характеру. Чи не слабшає інтерес глядача і до головної теми твору - темі справжнього кохання. Людина ніколи не перестане боротися за своє щастя. А якщо робити це ще і з доброї часткою гумору, то нудьгувати точно буде ніколи!

«Сватання на Гончарівці» - це тонко відчуті діалоги Квітки-Основ'яненка і неперевершена гра акторів. Чекаємо Вас!

Схожі події

Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 27 лютого 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 27 лютого Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Маскарад Маскарад 1 Подія Маскарад 6.03 - 06.03.2020 В джазі тільки дівчата 26 лютого 18:30, Ср В джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 грн. В джазі тільки дівчата Вже не хочу 26 лютого В джазі тільки дівчата Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Катерина Катерина 2 Події Катерина 5.03 - 21.04.2020