Сватання на Гончарівці

від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Сватання на Гончарівці»?

1. Доторкнутися до улюбленої української класики театру.
2. Поповнити життєві запаси позитиву.
3. Поринути в сюжет, який до цього дня актуальне.

У Чернігівському театрі ім. Т.Г. Шевченко - нетлінний шедевр української класики, п'єса «Сватання на Гончарівці». Приходьте за яскравим настроєм!

«Сватання на Гончарівці», - без сумніву, в числі кращих побутових п'єс в історії українського театру. Всі українці знають і люблять цю історію. Поспішайте побачити сучасну постановку класичної роботи, яка і сьогодні не втрачає своєї актуальності! Ось на сцені з'являється красуня-Уляна, з тим нещасливим «гарбузом» для невдачливого Стецька. Не менш цікаво глядачеві спостерігати за винахідливими спробами Скорика допомогти Уляні вийти заміж за коханого.

Вистава неординарний. Він володіє особливим шармом, джерело якого - народні корені і яскравий настрій героїв. Це - неймовірно помітні образи, що відображають головні риси народного характеру. Чи не слабшає інтерес глядача і до головної теми твору - темі справжнього кохання. Людина ніколи не перестане боротися за своє щастя. А якщо робити це ще і з доброї часткою гумору, то нудьгувати точно буде ніколи!

«Сватання на Гончарівці» - це тонко відчуті діалоги Квітки-Основ'яненка і неперевершена гра акторів. Чекаємо Вас!

Схожі події

Чорний квадрат 20 жовтня 19:00, Нд Чорний квадрат "Роздягайся будемо говорити" Одеса, Український театр від 120 грн. Чорний квадрат Вже не хочу 20 жовтня Чорний квадрат "Роздягайся будемо говорити" Український театр Придбати Ballet Open Space Ballet Open Space 2 Події Ballet Open Space 18.10 - 19.10.2019 Чарівник смарагдового міста Чарівник смарагдового міста 7 Подiй Чарівник смарагдового міста 20.10 - 08.01.2020 Чарівник смарагдового міста 20 жовтня 12:00, Нд Чарівник смарагдового міста Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. Чарівник смарагдового міста Вже не хочу 20 жовтня Чарівник смарагдового міста Театр музкомедії Придбати